Upał doskwierał, ale dali radę
Górnicy z KGHM na podium
|
29.05.2017. Radio Elka, Leszek Wspaniały |
W upalne niedzielne popołudnie na Malcie w Poznaniu odbyły się zawody sztafetowe, w których udział wzięło ok. 300 drużyn z całego kraju. Sztafeta polegała na przebiegnięciu w jak najkrótszym czasie w sześcioosobowym składzie dystansu maratonu.
|
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Bieg odbywał się trasą biegnącą wokół zbiornika na Malcie. Drużyna z KGHM w składzie Karol Winniczuk, Jakub Plewko, Grzegorz Pawłowski, Jerzy Mazurkiewicz, Krzysztof Kwaśnik oraz Robert Walkowiak zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i zdobyła pierwszą lokatę w kategorii najlepszych firm.
- Walczyliśmy do samego końca. Do 3. miejsca zabrakło nam 4 sekund, a więc pozostaje wielki niedosyt. Mimo upału na trasie i wysokiego poziomu zawodów każdy z nas starał się dać z siebie wszystko - powiedział kapitan drużyny KGHM Jakub Plewko.
1. Dodane przez git, w dniu - 30-05-2017 06:12 300 ekip 4 msc. -szacun |
2. Dodane przez Krzysztof, w dniu - 30-05-2017 22:58 Zwycięska drużyna czas 2:28:32.Drużyna z KGHM czas 2:35:26. |
- Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
- Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
- Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
|
reklama
-
Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
- Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do
tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
- Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
- Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
-
|
|
|