Chrobry Głogów - Juve Głuchołazy 3:0
Mecz z poślizgiem, ale punkty planowo
|
25.11.2017. Radio Elka, Leszek Wspaniały |
Z 45-minutowym opóźnieniem rozpoczęło się sobotnie spotkanie 2. ligi siatkarzy w Głogowie. Rywal w drodze na mecz miał awarię busa i gospodarze czekali na rywala. A jak już się doczekali to odprawili outsidera rozgrywek w nieco ponad godzinę.
|
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
To było szybkie 3:0 w setach do 15, 12 i 18. Trener Dominik Walenciej dał dziś pograć tym, którzy do tej pory mniej przebywali na parkiecie. - Po to mamy 14-osobową kadrę, aby każdy mógł zagrać. Dziś zrobiliśmy swoje. Mielimy wygrać za trzy punkty i to zrobiliśmy - podsumował szkoleniowiec SPS-u.
W podobnym tonie mecz podsumował rozgrywający głogowian Wojciech Fortuna. - Od początku wiedzieliśmy, że nie możemy Juve zlekceważyć. Podeszliśmy do meczu skoncentrowani i skończyło się 3:0. Co prawda nie ustrzegliśmy się błędów, ale nie miało to wpływu na wynik - powiedział siatkarz.
Za tydzień hit w Międzyrzeczu. Liderujący Orzeł podejmie wicelidera Chrobrego.
- Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
- Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
- Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
|
reklama
-
Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
- Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do
tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
- Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
- Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
-
|
|
|