Start arrow Koszykówka arrow Początek nie zapowiadał porażki
CCC Polkowice - ESBVA LM 61:69
Początek nie zapowiadał porażki
13.12.2017. Radio Elka, Leszek Wspaniały

(fot. Leszek Wspaniały)
Polkowickie koszykarki kapitalnie rozpoczęły środowy mecz Euroligi z ekipą z Francji. Prowadziły już 16:0, a pierwszą kwartę wygrały 19:5. Dalsza część spotkania nie była już tak dobra w wykonaniu CCC. Kolejne trzy kwarty padły łupem rywalek 14:27, 15:19 i 13:18 i goście zasłużenie wygrali równicą ośmiu punktów.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

- Po takim spotkaniu na pewno jest niedosyt.
Zaczęłyśmy bardzo dobrze. Rywalki nie mogły się wbić w kosz w tej pierwszej kwarcie. Nam wpadało, ale po ciężkich i trudnych dobitkach. Mecz był do wygrania, ale przykro, że się nie udało
- podsumowała Weronika Gajda z polkowickiej drużyny.
Punkty dla CCC zdobyły: Fagbenle 14, Clark 12, Babkina 10, Gajda 9, Spanou 7, Holmes 6 i Sandrić 3.

Komentarze (6)
1. Dodane przez Kibic, w dniu - 14-12-2017 10:02
Pierwsza kwarta fantastyczna, w drugiej trzeciej i czwartej zdecydowanie najlepsze były czirliderki! Szkoda że pewnie Ojciec Tadeusz zabroni ich występów.
2. Dodane przez z.g, w dniu - 14-12-2017 20:20
Tylko jedna Polka w CCC ???
3. Dodane przez ich, w dniu - 14-12-2017 20:43
I było jak zwykle. nie ważne jak zaczynają, ważne jak kończą. Panie prezesie humory dopisują?
4. Dodane przez Kibic nie kibol, w dniu - 15-12-2017 10:41
Do 2 Zainteresuj się bardziej sportem to będziesz wiedział że można grać a nie zdobyć punktów, najłatwiej kłapać ozorem byle co byle kłapać. Do kom.3 Czemu "cfaniaczku" siedziałeś jak mysz pod miotłą po meczu po wygranej w Turcji, we Wrocławiu czy z Gdynią??? Wiadomo dla kogoś kto sam siebie nie lubi to nawet kilka ważnych wygranych meczy się nie liczy, liczy się tylko ten jeden przegrany i to z byle kim bo z drużyną z europejskiej czołówki, śmieszny jesteś. Napisz że boli cię prezes a nie drużyna i wszystko jasne :d
5. Dodane przez xxx, w dniu - 15-12-2017 16:58
do kom.4 napisz proszę ile meczy w tym sezonie CCC przegrało, a ile wygrało? Ciekawy jestem czy umiesz liczyć? A co do prezesa, to nie interesuje mnie ta osoba.Życzę jemu Wesołych Świąt i Tobie też.
6. Dodane przez Kibic nie kibol, w dniu - 15-12-2017 20:06
5. Wybacz z swoimi argumentami nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Ps. Ciekawa sprawa, prezes cię nie interesuje a pytasz go czy mu humor dopisuje? :D To ja mogę powiedzieć że ten człowiek mnie ani nie ziębi ani nie grzeje, ale ty? Nie ośmieszaj się.