Spotkajmy się w Galerii Wnętrz Indomo
Hity cenowe czekają
|
28.05.2018. Radio Elka |
Do środy, 30 maja, w Galerii Wnętrz Indomo w Lubinie można skorzystać z niezwykle atrakcyjnych ofert cenowych. Rabaty obejmują szeroki asortyment towarów i produktów do wyposażenia i aranżacji wnętrz. Odwiedź nas do końca maja i przekonaj się sam, ile możesz zyskać na zakupie wybranego asortymentu.
|
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
W ostatni weekend w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbyły się trzydniowe Targi Wnętrz. Także Galeria Wnętrz Indomo miała swoje stoisko. Każdy, kto pojawił się w hali RCS, mógł na własne oczy przekonać się, jak bogatą ofertę przygotowała dla swoich klientów nasza galeria. Ale to nie koniec atrakcji. Do 30 maja w salonach różnych marek naszej galerii można skorzystać z niebywałej okazji cenowej. Wielkie obniżki cen czekają na państwa w Salonie Snu Materace Łóżka, IWC HOME, Swalen - Meble Swarzędz, KLER, JYSK, Bel-Pol Podłogi Drzwi, DOM FIRAN.
Nie czekaj do ostatniego dnia, odwiedź nas już dzisiaj. Na pewno się nie zawiedziesz. Skorzystaj z oferty specjalnej i rabatów!
Spotkajmy się w Galerii Wnętrz Indomo!
Lubin, ul. Zwierzyckiego 3
|