Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

02.04.2011. Radio Elka, Mateusz Kowalski
0402_ochman.jpgPiłkarze Chrobrego Głogów umocnili się na pozycji lidera trzeciej ligi. Tym razem z kwitkiem odprawili Pogoń Świebodzin, którą pokonali aż 4:1. Po pierwszej połowie nic jednak nie wskazywało na taki rezultat.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

Głogowianie mogli prowadzić już po pierwszej akcji, ale Paweł Ochota uderzył zbyt lekko. Potem w 23 minucie okazję miał między innymi Mateusz Machaj, ale po jego strzale z rzutu wolnego golkiper gości Michał Hajdasz z trudem sparował piłką poza linię końcową. Po rzucie rożnym było 1:0 dla Chrobrego, bramkę zdobył Krzysztof Kotlarski. Chwilę potem pierwszą groźną akcję przeprowadzili świebodzinianie, ale piłkę uderzoną z dystansu nad poprzeczką przeniósł Marek Zator. Goście wyrównali w 35 minucie. Po wrzutce z rzutu rożnego
Maik zagrał do Kilińskiego i ten z woleja z 5 metrów strzelił nie do obrony. Tuż przed przerwą w sytuacji sam na sam znalazł się Ochota, ale piłkę zdołał mu wybić Hajdasz. Z dobitką próbował zdążyć jeszcze Machaj, ale zabrakło mu centymetrów i zatrzymał się tuż przed bramkarzem. Golkiper gości zaczął jednak zwijać się na murawie, jakby został trafiony w twarz. Sędzia od razu wyciągnął żółtą kartkę, ale nie pokazał jej Machajowi, tylko czekał aż zawodnik Pogoni podniesie się z murawy, by go ukarać. Ten jednak leżał na murawie dobre 5 minut, wygwizdywany przez kibiców. - Byłem blisko całej sytuacji. Być może nie było to specjalne uderzenie, ale nasz zawodnik został kopnięty. Inaczej nie leżałby tyle czasu na murawie, tym bardziej, że my też chcieliśmy ten pojedynek wygrać - mówił po meczu Filip Kiliński.

Po przerwie gra zrobiła się bardziej nerwowa, wiele było drobnych przewinień z obu stron. Oba zespoły stwarzały też sytuacje. Głogowianie umieścili piłkę w siatce gości w 72 minucie, sędzia od razu uznał bramkę, ale potem po pretensjach piłkarzy Pogoni i konsultacji z arbitrem liniowym, odgwizdał spalonego. Co się odwlecze to nie uciecze. Cztery minuty później głogowianie prowadzili jednak 2:1. Karnego na bramkę zamienił Machaj. Świebodzinianie rzucili się do odrabiania strat. Byli blisko w 82 minucie, ale Zator wyciągnął się w bramce jak struna i sparował piłkę na słupek. Goście atakowali, a głogowianie kontrowali. Taka taktyka przyniosła Chrobremu jeszcze dwa gole. Oba zdobył Łukasz Ochmański i głogowianie wygrali 4:1. - Cieszę się ze zwycięstwa, bo mecz nie był łatwy. Jestem zadowolony, bo w końcu na coś się przydałem. Przypadkiem znalazłem się w odpowiednim miejscu i strzeliłem. Dziękuję kolegom za dobre podania - mówił Ł. Ochmański.

- W przerwie porozmawialiśmy sobie mocno na temat naszej bojaźliwej gry. Mówiłem zawodnikom, że nie mogą myśleć o presji i o tym, co się stanie, gdy przegramy, ale muszą sprzedać na boisku swoje najlepsze umiejętności. Poskutkowało. Najpierw karny, potem dwie bramki w końcówce. Myślę, że zasłużenie wygraliśmy, ale uważam, że za wysoko - podsumował trener Chrobrego Ireneusz Mamrot. (mat)