Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

02.04.2011. Radio Elka, Mateusz Kowalski
0403_pawlowski_szymek.jpgPrzez 85 minut na gole musieli czekać kibice na Dialog Arena, którzy oglądali pojedynek KGHM Zagłębia z Polonią Bytom. Dopiero w końcówce dwa razy na listę strzelców wpisał się Szymon Pawłowski i zapewnił Zagłębiu komplet punktów.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

W pierwszej połowie z boiska wiało nudą. Zagłębie nie oddało ani jednego celnego strzału na bramkę Polonii. Goście przez 45 minut ani razu nie zatrudnili Bojana Isailovicia. Kibicowskie okrzyki „Zagłębie goool” brzmiały niczym pobożne życzenia. Zagłębie grało niemrawo, z duża ilością błędów i zazwyczaj wszerz boiska, a nie do
przodu.

Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Zagłębie z minuty na minute uzyskiwało przewagę i gdyby nie udane interwencje Juszczyka w bramce Polonii, to już dużo wcześniej było po meczu. Golkiper gości w bardzo ładnym stylu obronił strzały Abwo i Traore oraz bombę Wilczka. To co nie udawało się Miedziowym, mogło wyjść gościom po drugiej stronie boiska. Jedyny celny strzał bytomian w tym spotkaniu wylądował na poprzeczce, która wyręczyła Isailovicia po uderzeniu Radzewicza. W końcu kibice doczekali się bramek w samej końcówce. Szymon Pawłowski przymierzył tuż przy słupku w 85 i 92 min. spotkania i skończyło się 2:0.

- W pierwszej połowie drużyna wyszła chyba za bardzo sparaliżowana stawką spotkania. Wiedzieliśmy, że ten mecz jest dla nas bardzo ważny. W drugiej połowie już było lepiej, ale nie tak jak byśmy sobie tego życzyli. Trzeba tu też docenić rywala, który miał w swoich szeregach stare boiskowe wygi. Polonia Bytom strzelił w ostatnich spotkaniach pięć bramek, a dziś pozwoliliśmy rywalowi oddać tylko jeden strzał - podsumował trener Jan Urban.

- Nie było łatwo. Polonia wyprowadzała groźne kontry. Był to wyrównany mecz, do pierwszej bramki. Szymon trafił dwa razy i trzy punkty zostają w Lubinie. Ciężko się gra z drużynami, które całą jedenastką się bronią. Dlatego komplet punktów cieszy podwójnie - podsumował pomocnik Miedziowych Dawid Plizga. (lw)