Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

16.04.2011. Radio Elka, Maciej Iżycki
0416_spr.jpgPo raz drugi szczypiorniści SPR Chrobrego Głogów musieli uznać wyższość MMTS-u Kwidzyn. Głogowianie przegrali na swoim parkiecie, choć dopiero po dogrywce, 32:34. Tym samym głogowianom pozostaje teraz walka o miejsca 5-8.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy szybko zdobyli kilkubramkową przewagę. Kwidzynianie równie szybko odrobili jednak straty i od 10 minuty wynik cały czas oscylował wokół remisu. W lepszych nastrojach na przerwę schodził SPR, który prowadził 16:15. Po zmianie stron gra nadal toczyła się bramka za bramkę. Tak było do 45 minuty.
Potem w ciągu 10 minut głogowianie zdobyli 5 bramek, a kwidzynianie tylko dwie i na 5 minut przed końcem gospodarze prowadzili 24:21. MMTS nie zamierzał jednak sprzedać tanio skóry. Szczypiorniści z Kwidzyna rzucili jeszcze trzy bramki, nie pozwalając Chrobremu na skuteczne rzuty, i doprowadzili do dogrywki. W niej również toczyła się wyrównana walka, ale to kwidzynianie wyszli z niej zwycięsko, wygrywając cały mecz 34:32. MMTS pozostaje zatem w grze o medale, Chrobry o pozycje 5-8.

- Daliśmy ciała w ostatnich 10 minutach, w których straciliśmy dziesięć bramek. Mieliśmy ich na widelcu, ale nie wyszło niestety - podsumował bramkarz SPR Sebastian Zapora.

- Sebastian znakomicie spisywał się w bramce gospodarzy. Mi natomiast wyszły 3 czy 4 obronione piłki w dogrywce i to dało nam zwycięstwo, bo chłopaki obronione piłki zamienili na bramki. Cieszy zwycięstwo, ale nie było łatwo - powiedział bramkarz MMTS Sebastian Suchowicz.

Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 32:34 (16:15, 24:24)
CHROBRY: Stachera, Zapora - Piętak 3, Różański, Bednarek 4, Mochocki 4, Świtała 4, Łucak 1, Frąszczak 2, Płaczek 7, Olęcki, Wysokiński 2, Marciniak, Ścigaj 5.
MMTS: Suchowicz, Jedowski - Pacześny, Krieger 1, Orzechowski 7, Peret 4, Adamuszek 9, Rosiak 3, Cieślak, Rombel 2, Seroka 2, Waszkiewicz 4, Kostrzewa 2.

Komentarze (21)
1. Dodane przez Kalafior, w dniu - 16-04-2011 22:31
Czas najwyższy pomyśleć o wzmocnieniach w NASZYM KLUBIE, proponuje powołać RADĘ poszukiwaczy szczypiornistów która by poszukiwałaby zawodników ,którzy w przyszłym roku mogliby reprezentować nasz GRÓD w rozgrywkach EXTRALIGI...,i jak widzieliśmy w drugiej połowie BROŃ Was Boże wypuszczać Sebastiana z Głogowa ,niech On sobie studiuje w Głogowie i już, wzmocnienia wzmocnienia i jeszcze raz bierzmy chłopaków z GŁOGOWA, a będzie dobrze..
2. Dodane przez kibic głogowski, w dniu - 17-04-2011 10:42
O czystości sportu i grze fair play w tym momencie nie powiem ani słowa.

Mam jednak tylko jedno jedyne pytanie:
DLACZEGO (...) TRENER JEDNORÓG W DRUGIEJ POŁOWIE DOGRYWKI ZDJĄŁ Z BRAMKI ZAPORĘ I WSTAWIŁ STACHERĘ?????!!!!!!

Do 1: Coś mi się wydaje, że to nie zawodników powinniśmy szukać, ale raczej nowego trenera. Bo to chyba on właśnie jest największym "hamulcowym".
3. Dodane przez nie da rady..., w dniu - 17-04-2011 01:39
Zdecydowanie potrzebny prawy rozgrywający, który nie tylko rzuci bramki z karnego, ale potrafi razić rzutem z drugiej linii z gry!!!
Karne, to ma kto rzucać- poza Ścigajem!! Czy Kuta nadal bierze pieniądze za niegranie?
Co sie stało Piętakowi podczas meczu? Czy to poważna kontuzja? Będziemy Go potrzebować w następnych meczach- wiec życzę zdrowia!
4. Dodane przez do- kibica glogowskiego (??), w dniu - 17-04-2011 19:39
Przeczytałem przed chwila twój wpis pod artykułem o przegranej mzksu (polecam przeczytanie innym).
Gdyby nie to, że przeczytałem- nie odpowiadałbym na twój "bełkot", ale wiedząc, że jesteś kibole mzksu- odpowiem.
po 1. Jestem przekonany, że jako kibol niewiele wiesz o zasadach "fair play", wiec dobrze, że nie wypowiadasz się na ten temat
2. Odpowiem jako Kibic, który był na meczu z MMTS na pytanie do trenera: Zapora sam poprosił o zmianę- pokazał do Stachery, żeby Go zmienił po 2 nieudanych interwencjach w I części dogrywki.
Sugerujesz, że trener to zrobil, żeby przegrać mecz- bystry obserwatorze :grin
3. Najbardziej robawiła mnie twoja odpowiedz skierowana do wpisu 1.
Piszesz "wydaje mi się, że: POWINNIŚMY (ty kibol mzksu?) szukać nowego trenera"- dobrze, że tylko ci się wydaje, bo ja wiem na pewno- ty szukaj kogo i czego chcesz, ale dla mzksu, a o trenera SPRu sie nie martw. Zajmij się raczej (a nawet zdecydowanie) swoja kopaną! Amen
5. Dodane przez lubin, w dniu - 17-04-2011 16:24
doping SPRu 10 dziadków (siedzą) z 3 bębnami i 2 fanami. :grin :grin :grin :grin
6. Dodane przez do lubin, w dniu - 17-04-2011 20:12
:grin No to teraz żeś się wysilił. twoje zagłąbie nie ma nawet 10 kibiców :grin Np. na meczu z Azotami- 2-3 prymitywów na balkonie, którzy bez przerwy drą ry.je do sędziów. Przy okazji opluwając siedzących na dole ludzi- głównie zawodniczki- żony i dzieci grających w zagłąbiu zawodników :grin
7. Dodane przez re do lubin, w dniu - 17-04-2011 20:14
Żałuję, że napisałem wczesniejszy koment do NIBY "lubin", bo to na pewno nie pisał nikt z lubina. Przeciez w lubinie nie ma kibicow- a recznej na 100% :roll
8. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 17-04-2011 21:34
:)
lubinku, zbieraj bateryjki na następny mecz na DA bo same race nie wystarczą żeby znowu przegrać. Czy to wstyd zgasił światło przed degradacją?
9. Dodane przez lubin, w dniu - 17-04-2011 23:18
nie ma kibiców ręcznej bo to dyscyplina sportu niszowa dla takich ogórków jak tutaj się wpisują.
Prawdziwi kibice są na stadionie!
10. Dodane przez do lubin, w dniu - 18-04-2011 13:04
Widzę (czytam), że opracowałeś sobie jeden text o "niszowym sporcie" i tylko zmieniasz loginy- reszta pozostaje ta sama :grin Tramuma po przegranym meczu z Ilanką RZEPIN? :grin
11. Dodane przez kibic głogowski, w dniu - 18-04-2011 21:49
do 4: Fajnie że przeczytałeś mój wpis. Po to go właśnie tam umieściłem żeby był czytany. Szkoda tylko że Twoja umiejętność czytania ma niewiele wspólnego z czytaniem ze zrozumieniem. Ale nic to... :)
"Kibol, kibol, kibol" - posługujesz się tym słowem jak jakimś straszakiem. Wywijasz nim jak jakąś maczugą :) Masz w tym jakiś cel? Chcesz mnie (lub kogoś) przestraszyć? Obrazić?
Co Ty właściwie rozumiesz przez słowo "kibol"? W ostatnim czasie to słowo jest już tak odmieniane przez wszystkie przypadki, że zwyczajnie spowszedniało, i nie robi już na większości (i na mnie także) żadnego wrażenia. Czy to znaczy, że każdy kto chodzi na stadion i jest kibicem, dla Ciebie jest "kibolem"? Jeśli Ty tak to widzisz, to śmiało możesz mnie tak nazywać. Tylko napisz, czy jest to pochlebstwo, czy obelga. :)

A nie przyszło Ci do głowy "znaFco tematu", że i ja mogłem być na tym meczu? I jakoś nie mogę zrozumieć (a Ty mnie nic a nic nie przekonałeś), dlaczego trener przy prowadzeniu SPRu jedną bramką, na ostatnie 5 minut dogrywki ZDEJMUJE NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA NA BOISKU, I WPROWADZA NIEROZGRZANEGO STACHERE????!!!!
Przecież to jest zupełnie nielogiczne!!!!

I jeszcze jedno. A słyszałeś już może "prawdziwy kibicu", że w klubie rozmawia się już o zmianie trenera na przyszły sezon?
Nie? No to właśnie słyszysz. ;)
12. Dodane przez re 11, w dniu - 19-04-2011 04:51
Widzę, że co bym nie napisał, to ty wiesz najlepiej- tyle zrozumiałem z twoich bochomazów.
Co znaczy słowo "kibol"- każdy wie i to, czy jest nadużywane czy nie- nie zmienia jego znaczenie. Skoro nie wiesz jaka jest różnica między Kibicem, a kibolem, to odsyłam do słownika. Nie mam najmniejszego zamiaru, aby tobie to tłumaczyć.
Nie dziwi mnie wielki "znaWco", że nie rozumiesz zmiany Zapory ze Stacherą. A nie dziwi mnie to, bo wiem, że w III lidze kopanej, to trener decyduje o wszystkim. Tylko jest zdecydowana różnica klas i przede wszystkim profesjonalizmu i zasad panujących w tak różnych klasach rozgrywkowych. Wyobraź sobie, że w tej ZAWODOWEJ drużynie pewne rzeczy są ustalone wcześniej i kiedy Zawodnik chce zmiany, to ją dostaje i trener w tym nawet nie uczestniczy. Nie jest to regułą- ale tak też jest. Zwłaszcza w przypadku bramkarza. Zapora grał dobrze i trener nie miał zamiaru Go zmieniać, jednak On sam tej zmiany chciał. Nie rozumiesz, bo to inna bajka od bajki, w której gra mzks. To że dla ciebie to nie jest logiczne nie ma żadnego znaczenia.
To co internetowy kibic, czy kibol pisze na forum, że "się mówi", to mnie w ogóle nie obchodzi. Pożyjemy- zobaczymy. Tyle w temacie i w odpowiedziach do ciebie. Adios! :grin
13. Dodane przez kibic głogowski, w dniu - 19-04-2011 06:26
do 12: I Ty chcesz, żeby po takim "rozumowaniu" jak Twoje traktować Cię poważnie? :)
14. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 19-04-2011 07:15
Widać "kibicu głogowski", że ty nadal niczego nie "paniał". Ograniczenia percepcji dają o sobie znać, to jest to woje czytanie ze zrozumieniem. Cóż, kibole już tak mają.
15. Dodane przez luki, w dniu - 19-04-2011 07:20
mimo przegranej, dziekuję Chrobremu za tyle emocji i walkę, na takie mecze aż chce się chodzić...
16. Dodane przez do tropiciela kiboli re 12, w dniu - 19-04-2011 08:04
To się zdziwisz gdy się dowiesz, że najbardziej profesjonalny w tej chwili klub sportowy w naszym kraju Lech Poznań, ma na trybunach na swych meczach do 40 tys. kiboli, bo tak sami się określają, wszyscy.
17. Dodane przez Kibic Chrobrego, w dniu - 19-04-2011 09:25
Nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem. Chłopcy zrobili kawał dobrej roboty. Utrzymali się w ekstraklasie! To było ich celem numer 1! Gdyby mieli prawdziwego trenera, który zna się na prowadzeniu zajęć i meczów byliby jeszcze wyżej. To dzięki zawodnikom Chrobry będzie miał w przyszłym roku możliwość gry w elicie piłki ręcznej. Dziękujmy więć chłopakom i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku drużyna zostanie wzmocniona dobrym fachowcem, który poprawi wyniki naszej drużyny. Życzę powodzenia w walce o 5 miejsce.
18. Dodane przez do 16, w dniu - 19-04-2011 14:30
Co mnie- mieszkańca glogowa obchodzią kibole Lecha Poznań? Co ma piernik do wiatraka? :x :grin
ps
masz na myśli tych kiboli, którzy poluli kibiców, którzy przyszli na mecz w barwach narodowych? :grin
19. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 19-04-2011 16:53
:)
On a na myśli tych kiboli Lecha co to ich zgarnięto za handel narkotykami, pobicia itd. Nazwać siebie kibolem a nim być w przypadku kibiców Lecha to tak jak MZKS mieni się być drużyną piłki nożnej a ne kopanej do przodu. No dobra, nie raz i nie dwa do tyłu i w bok jak się uda.
20. Dodane przez do 18, w dniu - 19-04-2011 21:15
no własnie! co ma piernik do wiatraka- jak ma się to śmieszne tropienie kiboli pod tematem o porażce spru :upset :grin a może to kibole przegrali ten mecz albo zmienili w końcówce bramkarza i dali szanse kwidzyniakom? :grin
21. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 19-04-2011 22:01
... albo podłożyli się Ilance? :grin :grin :grin Jak mzks nie przymierzając.