Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

10.05.2011. Radio Elka, Mateusz Kowalski
img_4298.jpgPo bramce Piotra Celebana Śląsk Wrocław pokonał na Dialog Arenie drużynę KGHM Zagłębia Lubin. Miedziowym w tym meczu zdecydowanie brakowało „armat” w ofensywie.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

Zanim na murawę wybiegli piłkarze, pojawiły się na niej piłkarki ręczne KGHM Metraco Zagłębie Lubin, które niedawno zdobyły Puchar Polski. Zawodniczki dumnie prezentowały wywalczone trofeum przy głośno skandujących kibicach: „Puchar już mamy, teraz na mistrza czekamy”.

Potem do pracy zabrali się już panowie. Od początku przewagę mieli gospodarze. Co chwilę zbliżali się do bramki strzeżonej przez Kelemana. Bliski otwarcia wyniku spotkania był w 7 minucie Traore, ale po rzucie wolnym wykonywanym przez Plizgę nie trafił w piłkę. Chwilę potem Miedziowi
mieli rzut rożny, ale znów zabrakło szczęścia i precyzji. Piłkarze Śląska w tym czasie ograniczali się do rozbijania ataków lubinian i sporadycznych prób kontrataku. Pierwszą groźną sytuację stworzyli dopiero w 11 minucie, ale strzał Mili spokojnie wyłapał Isailović. Chwilę potem wrocławianie skontrowali i choć piłka wpadła do siatki Zagłębia, to sędzia odgwizdał spalonego. Z biegiem czasu Śląsk coraz częściej gościł pod lubińską bramką. Kolejną dogodną sytuację miał Madej, ale po jego uderzeniu piłka o metr minęła słupek. Dwie minuty później dwie dogodne sytuacje zmarnował po drugiej stronie boiska Pawłowski. W 29 minucie powinno być 1:0 dla Zagłębia, ale tylko Plizga i Osmanagić wiedzą, dlaczego piłka po ich strzałach nie znalazła drogi do siatki. Do przerwy kibice jednak nie doczekali się goli.

Po zmianie stron przez długie minuty na boisku nie działo się nic ciekawego. Aż do 63 minuty. Rzut wolny z 30 metrów wykonywał Mila. Uderzył mocno i po ziemi. Isailović nie złapał piłki, a jedynie odbił ją przed siebie. Dopadł do niej Celeban i z bliskiej odległości zdobył bramkę. W 69 minucie z kontrą poszli piłkarze Zagłębia. Piłkę dośrodkowywał z lewej strony Pawłowski i o mały włos własnego bramkarza nie pokonał Spahić. W 75 minucie kąśliwym strzałem próbował pokonać Isailovicia Madej, ale golkiper gości nie miał problemów ze złapaniem piłki. Na 10 minut przed końcem lubinianie wykonywali rzut wolny, ale po wrzutce Plizgi piłki nie sięgnęli ani Reina, ani Wilczek. Pięć minut później Plizga znów wykonywał rzut wolny, ale postanowił uderzać bezpośrednio na bramkę. Futbolówka leciała w okienko, lecz Keleman wyciągnął się jak struna i zdołał ją wybić. W ostatnich minutach Miedziowi próbowali zdobyć wyrównującego gola, ale brakowało im atutów w ofensywie. Wrocławianie wygrali Derby Dolnego Śląska 1:0. Mimo to piłkarze Zagłębia usłyszeli od swych fanów: „Nic się nie stało” i „Zagłębie jesteśmy z Wami”. Największe wsparcie dostał Bojan Isailović, którego błąd w bramce kosztował Miedziowych trzy punkty.

KGHM Zagłębie: Isailović - Rymaniak, Horvath (Ż), Reina, Kocot, Hanzel (Ż), Pawłowski (70' Wilczek Ż), Traore, Plizga, Abwo, Osmanagić (88' Błąd).

Śląsk: Keleman - Pawelec (Ż), Mila (76' Sztylka), Celeban, Socha, Elsner (Ż), Spahić, Szewczuk (81' Diaz), Łukasiewicz, Jezierski (46' Sobota), Madej.