Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

17.03.2019. Radio Elka, Tomek Jóźwiak

Niedzielna sielanka udzieliła się chyba piłkarzom Zagłębia i Arki. O pierwszej połowie można powiedzieć, że się odbyła. Ciekawiej było za to w drugiej. Bliżej zwycięstwa byli Miedziowi. Gdyby Filip Starzyński z rzutu wolnego nie trafił w słupek, a Patryk Szysz wykorzystał w końcówce "setkę" - Zagłębie spokojnie pokonałoby Arkę umacniając się na ósmym miejscu w tabeli. Tak się jednak nie stało i lubinianie wpadli znów do grupy spadkowej.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn wyglądała jak niedzielny spacer. To nie było te Zagłębie z ostatniego meczu w Szczecinie. W 13. min. Starzyński z rzutu wolnego próbował zaskoczyć Steinborsa, ale golkiper Arki był dzisiaj nie do zatrzymania. W 29. min. swojej szansy chciał poszukać Pawłowski, ale uderzył zbyt słabo i Steinbors nie miał kłopotów ze złapaniem piłki. W 43. min. Janota sprytnie uderzył z rzutu wolnego i Forenc z dużym trudem wybił futbolówkę. Chwilę później kibice Zagłębia odetchnęli, bo Poręba mógł pokonać własnego bramkarza.

W 59. min. Starzyński mógł zdobyć pierwszą w tym meczu bramkę, ale piłka po uderzeniu z rzutu wolnego obiła słupek. Kilka minut później "Figo" znów miał okazję z rzutu wolnego, ale tym razem piłka trafiła w boczną siatkę. W ostatnich minutach spotkania Zagłębie mogło zdobyć gola. Szysz miał przed sobą tylko Steinborsa, ale golkiper Arki genialnie wybronił ten strzał. Chwilę później w zamieszkaniu w polu karnym, Damian Oko trafił w słupek i mecz zakończył się podziałem punktów.

- Czujemy ogromny niedosyt, bo mieliśmy sytuacje, z których powinny paść bramki. Szkoda, nie udało się tym razem. Na pewno szkoda tej pierwszej połowy, trochę ospałej i zbyt wolnej w naszym wykonaniu. Chcieliśmy grać szybciej, zdominować Arkę. Druga połowa wygląda już zdecydowanie lepiej. Walczymy nadal o ósemkę - powiedział po meczu Filip Starzyński.

Dzisiejszy mecz przyjaźni z Arką był okazją do świętowania jubileuszu 10-letnia istnienia stadionu Zagłębia. Przed pierwszym gwizdkiem uroczyście odsłonięto tablicę poświęconą tragicznie zmarłemu zawodnikowi - Pawłowi Piotrowskiemu. W przerwie w niebo wypuszczono setki balonów w barwach lubińskiego klubu.

W następnej kolejce Zagłębie zagra na wyjeździe z Wisłą Płock.