Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

27.10.2007. Radio Elka, Maciej Iżycki
1027_meczyki_002.jpgGłogów. Zaledwie trzech minut brakło piłkarzom Chrobrego, aby odnieść w końcu drugie w tym sezonie ligowe zwycięstwo. Głogowianie prowadzili po bramce Łukasza Plewko, ale trzy punkty odebrał im w końcówce spotkania Wojciech Szwed. Jest to już szósty remis Chrobrego w tym sezonie.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

Dla głogowskiego zespołu był to kolejny mecz, w którym piłkarze mieli się przełamać i odnieść w końcu drugie zwycięstwo w sezonie, natomiast dla katowiczan było to spotkanie o cenne punkty, które oddaliłyby zespół od dolnej części tabeli. Głogowianie rozpoczęli mecz w przebudowanym składzie. W środku pola pojawił się Gawlik, a w ataku zagrała para Węglarz - Smoliński. Do tego za kartki nie mógł zagrać Nitkiewicz. Pierwszy strzał na bramkę oddali goście. W 10 minucie Długosza próbował zaskoczyć Brysz, ale piłka minęła bramkę. Chwilę potem gra przeniosła się na drugi koniec boiska, lecz niecelnym strzałem popisał się Smoliński. Minutę później młody napastnik Chrobrego miał jeszcze lepszą sytuację, ale
jego strzał głową z 1 metra instynktownie sparował Kolonko. Niewiele brakowało a w 23 minucie Chrobry straciłby w obronie Błauciaka, który w starciu o górną piłkę zderzył się z rywalem. Na szczęście uraz głowy nie okazał się poważny, chociaż zawodnik musiał grać do końca meczu z bandażem na głowie. Końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy. Najpierw po rozegraniu rzutu wolnego niecelnie strzelał Błauciak, potem dwa razy nieskutecznie zagrywał Milkowski. Po przerwie do ataków rzucili się katowiczanie. W ciągu pięciu minut stworzyli trzy groźne akcje. W 47 minucie dyspozycję Długosza sprawdził Michalski, ale głogowski bramkarz stanął na wysokości zadania, wybijając piłkę za linię końcową. Wtedy goście potwierdzili, że stałe fragmenty gry to ich silna broń. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce Michała Bosowskiego, piłkę wybił z linii bramkowej Węglarz. W 50 minucie w pole karne gospodarzy wbiegł Michalski, minął dwóch obrońców i dopiero obrona Długosza ustrzegła głogowian przed stratą gola. Kiedy wydawało się, że bramka dla Rozwoju jest tylko kwestią czasu, prowadzenie objęli piłkarze Chrobrego. Rzut wolny z 40 metrów wykonywał Plewko. Zagrał w pole karne długą piłkę, minęła jednak wszystkich zawodników, skozłowała przed bramkarzem i wpadła do siatki. Goście nie mieli już nic do stracenia, więc rzucili się do ataku. Swoich sytuacji nie wykorzystali M. Bosowski i Polarz. W 76 minucie po błędzie Smolina i złym wybiciu Długosza piłkę pod nogi dostał Karpowicz, lecz strzelił obok bramki. Napór katowiczan przyniósł efekt w 88 minucie. Goście wykonywali rzut wolny przy linii bocznej, po którym padła bramka. Jej autorem był Szwed. Piłkarze Chrobrego póbowali poderwać się jeszcze do ataku, ale ewidentnie brakowało im już sił. Mecz zakończył się podziałem punktów.

- Gra się 90 minut, a nie 88. W końcówce jednak brakło nam już sił. W szatni uczulaliśmy się na to, aby nie faulować, bo Rozwój ma bardzo wysoki skład i jest groźny przy stałych fragmentach. Nic to jednak nie dało i straciliśmy głupią bramkę. Szkoda, bo do szczęścia zabrakło tylko kilku minut - mówił po spotkaniu Tomasz Trznadel, trener Chrobrego.

- Zdobyliśmy cenny punkt, ale przed meczem liczyliśmy na więcej. Niepotrzebnie straciliśmy gola po błędzie naszego bramkarza. Potwierdziliśmy jednak, że warto walczyć do końca - podsumował Marek Koniarek, trener katowiczan.

W pozostałych meczach 13 kolejki padły następujace wyniki: GKP Gorzów Wielkopolski - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0, Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól 3:2, Skalnik Gracze - Miedź Legnica 1:4, Raków Częstochowa - MKS Kluczbork 3:0, Polonia Słubice - Koszarawa Żywiec 1:2, Unia Kunice - Gawin Królewska Wola 0:2, Walka Makoszowy - Lechia Zielona Góra 0:2. (mat)