Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

(fot. Maciej Iżycki)
Nie o takiej inauguracji sezonu w 1 lidze marzyli piłkarze i kibice Chrobrego Głogów. Podopieczni Marka Gołębiewskiego zaczęli dobrze, szybko objęli prowadzenie, ale z czasem kontrolę nad przebiegiem spotkania przejęła ekipa z Gdańska i okazała się bezlitosna dla głogowian. Lechia pokonała Chrobrego 4:2.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Po dość sennym, mało dynamicznym początku w 12 minucie trybuny stadionu przy Wita Stwosza wreszcie ożyły. Szymon Bartlewicz dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a Mavroudis Bougaidis wygrał walkę o pozycję w polu karnym i mocnym, precyzyjnym strzałem głową dał Chrobremu prowadzenie 1:0.

Kolejne minuty upływały pod znakiem dość wyrównanej gry, tempo wyraźnie wzrosło i zespoły zaczęły stwarzać coraz więcej okazji bramkowych. W 25 minucie bardzo blisko strzelenia gola był Szymon
Bartlewicz, ale piłka odbiła się od obrońcy Lechii i opuściła boisko. Chwilę później groźnie uderzał także Mikołaj Lebedyński, ale strzałowi zabrakło precyzji.

Podopieczni Marka Gołebiewskiego prezentowali się co najmniej solidnie i głogowscy kibice mieli prawo sądzić, że drugi gol dla Chrobrego jest tylko kwestią czasu. Niestety w 32 minucie na uderzenie z 30 metrów zdecydował się Jan Biegański i trzeba przyznać, że to był kapitalny strzał. Karol Dybowski był bezradny.

Po wyrównującej bramce piłkarze z Trójmiasta wyraźnie nabrali pewności siebie i z każdą upływającą minutą ich gra wyglądała lepiej. W doliczonym czasie pierwszej połowy
najpierw ostrzeżenie miejscowym wysłał Łukasz Zjawiński, a chwilę potem Luis Fernandez wykazał się większą precyzją w wykończeniu akcji od kolegi i trafił na 2:1 dla Lechii.

Gol do szatni podciął skrzydła głogowianom. Druga odsłona toczyła się już zdecydowanie pod dyktando gdynian. W 52 minucie Fernandez wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Kacprze Sezonienko i było już 3:1. Dziesięć minut później goście domagali się kolejnej „jedenastki”, ale arbiter uznał, że zagranie ręką przez nowego zawodnika w barwach Chrobrego, Brazylijczyka Gabriela Estigarribię nie kwalifikowało się do podyktowania rzutu karnego.

Zgoła inaczej w opinii sędziego wyglądała sytuacja z 66 minuty. Tym razem nie miał wątpliwości, że ręka Jakuba Kuzdry była zbyt daleko od ciała i wskazał na jedenasty metr. W roli skutecznego egzekutora ponownie wystąpił Fernandez i Lechia prowadziła w Głogowie 4:1.

Chrobry próbował walczyć o lepszy wynik, wejście Mateusza Machaja i Kamila Wojtyry wprowadziło nieco ożywienia. W 7 minucie doliczonego czasu sędzia dopatrzył się przewinienia Bartosza Borkowskiego, który chwilę wcześniej wszedł na boisko i Mateusz Machaj stanął przed szansą na zmniejszenie rozmiarów porażki. Strzelił pewnie i ostatecznie Chrobry uległ Lechii na inaugurację sezonu 2:4.

W drugiej kolejce, w poniedziałek 31 lipca zespół Marka Gołębiewskiego wybierze się do Katowic na mecz z GKS-em.