Zderzenie dwóch osobówek na DK12Dwie osoby trafiły do szpitala |
| 28.06.2026. Radio Elka, Leszek Wspaniały | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Łącznie pojazdami podróżowało pięć osób. Dwie z nich odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia pomoc została udzielona na miejscu. Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz policja, która zabezpieczyła miejsce wypadku i kierowała ruchem. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające wyjaśnić dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu osób poszkodowanych, udzieleniu im kwalifikowanej pierwszej pomocy. A kolejne oczekiwanie na przyjazd zespołów ratownictwa medycznego. Niestety żaden z zespołów na terenie miasta nie był dostępny. Strażacy oczekiwali na przyjazd zespołów z Góry i Sławy - powiedział Kamil Szydłowski, rzecznik prasowy KP PSP w Głogowie. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu na odcinku DK12 w rejonie Serbów.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
reklama
reklama
















667 70 70 60


