Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

03.08.2011. Radio Elka, Mateusz Kowalski
img_9518.jpgDopiero dogrywka rozstrzygnęła losy awansu do pierwszej rundy Pucharu Polski w meczu między Chrobrym Głogów a Miedzią Legnica. Głogowianie wygrali 3:2.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

W tym meczu dwie bramki padły bardzo szybko. Po sześciu minutach było już 1:1. Najpierw błąd Andrzeja Bledzewskiego wykorzystał Zbigniew Grzybowski, a trzy minuty później po potknięciu Krzysztofa Sucheckiego gola dla Miedzi zdobył Marcin Orłowski. Po tym golu zdecydowanie inicjatywę przejęli goście, a głogowianie skupili się na kontratakach. Jedna z takich szybkich akcji przyniosła Chrobremu gola w 30 minucie. Na 2:1 po podaniu Bartosza Machaja
strzelił Maciej Soboń. Miedź miała kilka okazji do wyrównania, ale świetnie w bramce interweniował Łukasz Zaremba. Legniczanie wyrównali w 54 minucie po golu Jakuba Grzegorzewskiego. Po 90 minutach był remis 2:2. W 98 minucie po zagraniu ręką Sylwestrzaka, arbiter podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Marcin Nowacki, ale uderzył obok słupka. Gdy wszyscy czekali już na rzuty karne, w 117 minucie po podaniu Mateusza Hałambca bramkę na 3:2 zdobył Konrad Kaczmarek. Tym samym Chrobry awansował do pierwszej rundy Pucharu Polski, a Miedź została wyeliminowana z tych rozgrywek.

- Gratuluję Chrobremu awansu. Będę im teraz kibicował, aby zaszli jak najdalej. Będzie mniejszy wstyd jak się okaże, że przegraliśmy z finalistą Pucharu Polski. Dziś po raz kolejny wygrało serce i ambicja, a nie gwiazdy. Czeka mnie ciężka rozmowa z niektórymi chłopakami - podsumował trener Miedzi Bogusław Baniak.

- Dziękuję za gratulacje. Po pierwszych sześciu minutach myślałem, że mamy 6 grudnia. Prezenty z obu stron i dwa gole. Kuriozalne bramki. Potem przeważała Miedź, ale to nasz Adam Samiec miał sytuację sam na sam, której nie wykorzystał. Nasza chęć, wola walki i ambicja zwyciężyły dzisiaj. Gdybyśmy choć 50 procent z tego zagrali kilka dni wcześniej w lidze w Jarocinie, to wrócilibyśmy z 3 punktami. Zadowolony jestem ze zwycięstwa, ale martwi mnie, że musieliśmy grać dogrywkę. To zapewne odbije się na kondycji naszej i Miedzi w najbliższym ligowym meczu - powiedział Ireneusz Mamrot, trener MZKS.

- Chciałem podziękować kolegom z drużyny za determinację i walkę do ostatniego gwizdka. Bardzo cieszę się, że zdobyłem zwycięską bramkę na wagę awansu. Mam nadzieję, że to będzie moje przełamanie i z meczu na mecz będę grał coraz lepiej - powiedział Konrad Kaczmarek, strzelec zwycięskiej bramki dla gospodarzy. (mat/lw)