Start
Piłka nożna
Czterech odeszło. Na nowych trzeba poczekać
Piłka nożna
Czterech odeszło. Na nowych trzeba poczekać Chrobry wrócił do zajęćCzterech odeszło. Na nowych trzeba poczekać |
| 23.06.2026. Radio Elka, Leszek Wspaniały | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Pierwszy mecz kontrolny odbędzie się 1 lipca przy Wita Stwosza. Rywalem głogowian będzie drugoligowy beniaminek Lechia Zielona Góra. Kibiców najbardziej interesują transfery. Już w drużynie nie zobaczymy: Dawida Arndta, Szymona Bartlewicza, Myroslava Mazura i Alberta Zarównego. Swoje kariery kontynuować będą: w Arce Gdynia, GKS Katowice, Miedzi Legnica i w Niecieczy. - Mamy bardzo dobrych sparingpartnerów. Kiedyś Chrobry brał tych, którzy po prostu zadzwonili, a my tu sobie mogliśmy też już poselekcjonować, bo nas traktują też jako poważnego rywala. Musimy stawiać na młodzież, my nie zmieniamy naszej filozofii. Współpraca z akademią, współpraca z naszymi zawodnikami to jest nasz obowiązek. Musimy wszystko zrobić, żeby wycisnąć maksymalnie i rozwijać tych chłopców, którzy mają w danym momencie potencjał na to, żeby rywalizować w pierwszej lidze, w pierwszym zespole - powiedział trener Łukasz Becella. Liga startuje w ostatni weekend lipca. Chrobry na inaugurację wyjedzie do Stali Rzeszów.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
reklama
reklama
















667 70 70 60


