Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
Sport
Nie przegap
Nowe Galerie Foto
Ładowanie galerii zdjęć...
więcej...
23
Czerwca 2026
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albin, Bazyli,
Józef, Piotr, Wanda,
Zenon
DZIEŃ OJCA
Do końca roku 191 dni.
Start arrow KGHM arrow Ile zarobił zarząd i rada nadzorcza KGHM?

Miedziowa spółka przedstawiła dane za 2025 rok

Ile zarobił zarząd i rada nadzorcza KGHM?

08.05.2026. Radio Elka, Bartosz Maluśki


(Fot. Archiwum)
Ponad 15 milionów złotych pensji wypłacono w 2025 roku siedmiorgu członkom zarządu KGHM. To o blisko 6 milionów więcej niż w roku 2024. Z kolei członkowie rady nadzorczej zarobili nieco ponad 2,1 miliona złotych. Miedziowy gigant udostępnił sprawozdanie o wynagrodzeniach na miesiąc przed zbliżającym się walnym zgromadzeniem.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Tak wysokie uposażenia członków zarządu wynikają przede wszystkim z wypłaty wynagrodzenia zmiennego za realizację celów za 2024 rok. Łącznie na konta osób zarządzających spółką trafiło w ubiegłym roku 15 071 107 złotych. Ówczesny prezes Andrzej Szydło, pełniący również przez dwa miesiące obowiązki wiceprezesa ds. aktywów zagranicznych, zarobił 2 632 507 zł. Wyższą kwotę pobrał jedynie Piotr Stryczek, wiceprezes ds. korporacyjnych, którego wynagrodzenie wyniosło 2 692 507 zł.

Najniższą
wypłatę w zarządzie - 808 410 zł - otrzymała Anna Sobieraj-Kozakiewicz, wiceprezes ds. aktywów zagranicznych, która na stanowisku przepracowała niecałe siedem miesięcy i nie przysługiwało jej wynagrodzenie zmienne. Jej poprzedniczka na tym stanowisku, Iga Dorota Lis, sprawująca funkcję przez zaledwie 3 miesiące, do 9 kwietnia, zarobiła 1 200 076 zł (434 986 zł wynosiło wynagrodzenie zmienne, a 359 052 zł odprawa). Pozostali członkowie zarządu: Zbigniew Bryja, Piotr Krzyżewski i Mirosław Laskowski, pobrali wynagrodzenia w przedziale od 2,547 do 2,602 miliona złotych.

Dla porównania, w 2024 roku wynagrodzenie członków zarządu wyniosło 9 368 905 złotych. Wówczas nie wypłacono im jednak części zmiennej, co było pokłosiem nieudzielenia absolutorium z wykonania przez nich obowiązków w roku 2023.

Z kolei dziesięciorgu członkom rady nadzorczej wypłacono w 2025 roku łącznie 2 111 527 złotych. Rozpiętość kwot przypadających na jedną osobę wynosiła od 169 do 189 tysięcy złotych. Wyjątkiem był Bogusław Szarek, który zarobił 526 105 zł, przy czym w jego przypadku 346 tysięcy złotych pochodziło z umowy o pracę oraz świadczeń pracowniczych i emerytalnych w KGHM. Ogólne koszty utrzymania rady nadzorczej były niemal identyczne jak w roku 2024.

Skorygowany wynik EBITDA (zysk operacyjny firmy przed potrąceniem odsetek, podatków oraz amortyzacji) spółki KGHM Polska Miedź S.A. w 2025 roku wyniósł 4,909 miliarda złotych, a zysk netto 1,946 mld zł. Wzrost EBITDA w porównaniu z 2024 rokiem wyniósł równe 10 procent i jak opisał KGHM, jest efektem wzrostu przychodów ze sprzedaży o 1,07 mld zł, przy wzroście kosztów podstawowej działalności operacyjnej z wyłączeniem amortyzacji o 624 mln zł.

Natomiast zysk EBITDA całej grupy kapitałowej KGHM w 2025 roku wyniósł 10,3 mld zł, a zysk netto 3,7 mld zł.

Walne zgromadzenie KGHM, które ostatecznie zatwierdzi te i inne sprawozdania, odbędzie się 9 czerwca.
 
Komentarze (60)
1. Dodane przez Obserwatorka, w dniu - 08-05-2026 10:32 92 7
Pamiętajcie wszyscy głosujący na PO. To PiS kradnie a PO uczciwie i skromnie zarabia jak widać w tym artykule. Tak macie mówić i myśleć. A przykładem tego najbardziej wyraźnym jest szanowna 3-miesięczna Pani Prezes. Hej ludzie, brygada, uśmiechnijcie się!
2. Dodane przez Polak, w dniu - 08-05-2026 11:03 28 5
Pasożyty i nieroby z POPiS. 
KGHM dojna krowa.
3. Dodane przez mario, w dniu - 08-05-2026 11:08 38 0
DRAMAT!!!!
4. Dodane przez xxx, w dniu - 08-05-2026 11:10 42 1
Tak wysokie uposażenia członków zarządu wynikają przede wszystkim z wypłaty wynagrodzenia zmiennego za realizację celów za 2024 rok- piszą w powyższym artykule. Chciałem zapytać co to za cel?
5. Dodane przez exemple, w dniu - 08-05-2026 11:51 11 1
Wiadomo... ciężko zarabiają na chlebek xD
6. Dodane przez Sebastian, w dniu - 08-05-2026 11:51 27 3
W PeBeKa nie ma na podwyżki, a tu proszę...
7. Dodane przez Beret, w dniu - 08-05-2026 11:53 9 0
Do 4 - cel to cel. 
He, he, he.
8. Dodane przez Vardy, w dniu - 08-05-2026 12:11 42 6
Usmiechać się brygada 
Zacisnąc zeby w gorączce i do roboty. 
Zarząd czeka na kasę
9. Dodane przez Ech, w dniu - 08-05-2026 12:37 27 4
Dla porównania: w 2026 roku wynagrodzenie prezydenta Polski wynosi około 30 886,75 zł brutto miesięcznie. Ale wszyscy przecież wiedzą, że w zarządzie, czy w radzie nadzorczej KGHM trzeba bardzo ciężko pracować!
10. Dodane przez Bogusław, w dniu - 08-05-2026 13:00 4 11
Ja mam tylko 346k jako górnik. Trzeba iść po grupę.
11. Dodane przez Marian, w dniu - 08-05-2026 13:10 7 8
Nic dziwnego ze zarząd się obija. Za takie grosze też by mi się nie chciało. W dodatku wszystkie kwoty podane są brutto. Światowa spółka a zarząd zarabia jak na zmywaku w Dublinie
12. Dodane przez deer, w dniu - 08-05-2026 13:14 10 46
A ile mają zarabiać prezesi?  
300 tys?  
Normalne zarobki ludzi na takich stanowiskach. Jak byś był tak ogarnięty jak oni, oczywiście tych politycznych nie liczę, to też byś tyle zarabiał tu czy w innej firmie, może swojej. A tak nie rozwijasz się nie jesteś na tyle inteligentny żeby sobie życie tak poukładać jak oni to zarabiasz 100-200-300 tys. Proste  
Wielkie oburzenie  
Dramat 
Tak piszą ludzie którym się nie powiodło albo nic nie zrobili żeby im się powiodło
13. Dodane przez Oszukany, w dniu - 08-05-2026 13:21 39 4
A miało być taniej w zarządach spółek. Masakra . Nic na dole w kopalni się nie poprawiło, nic na lepsze jest tylko dużo gorzej .
reklama
14. Dodane przez 1234, w dniu - 08-05-2026 13:38 9 2
Bogusław, napij się zimnej wody.
15. Dodane przez do 4, w dniu - 08-05-2026 13:47 1 9
A na co Ci to wiedzieć ? cel to cel a Ty zadajesz niezbyt celne pytania
16. Dodane przez do 13, w dniu - 08-05-2026 13:52 6 39
Porównując ze skromnym i złodziejskim PiS to jest taniej .A co leżaków wam nie kupili na dół ,no to masakra ,podwyżek Wam nie dali ? z tego co wiem dali a oni maja zapisane ileś % więcej od załogi .Niewiedza o tym wywołała u ciebie zdziwko !!! Wam rośnie to im też
17. Dodane przez do 8, w dniu - 08-05-2026 13:57 3 7
My się uśmiechamy i nic nie będziemy zaciskać .Mam nadzieję że w 2027 roku nie będziecie skomleć o podwyżkę bo skomlenie dla siebie to jest cacy ale im niestety zgodnie z umową im też trzeba dać .Taka umowa
18. Dodane przez Nieskomlacz, w dniu - 08-05-2026 14:00 6 9
Ciągle w tym KGHM skomlą że robolom mało a zarządowi za dużo
19. Dodane przez Do12, w dniu - 08-05-2026 14:58 10 2
Masz rację, tylko dlaczego tych menadżerów nie podkupuje sektor prywatny, bo gdy zmienia się władza to czekają w poczekalni aż przyjdą swoi. Dlaczego wtedy ich sektor prywatny nie chce?
20. Dodane przez Pitr, w dniu - 08-05-2026 15:44 22 1
Więcej sobót róbcie dla nierobów
21. Dodane przez Do 1, do 8, w dniu - 08-05-2026 16:20 7 18
Jak dobrze że w kraju rządzi porządny i światły rząd KO, nie to szkodliwy PiS. Jest porządek to i są efekty.
22. Dodane przez Do 16 i 21., w dniu - 08-05-2026 17:28 12 1
Propagandę wciskacie jak za PRL-U.
23. Dodane przez Pebekol, w dniu - 08-05-2026 19:10 12 2
Jeżeli dojdzie do strajku, telewizja zacznie wyciągać takie smaczki i się dowie cała Polska jak doją poską miedź. Od Szczecina po Rzeszów a nie tylko Legnica Lubin Głogów.  
Mamy dosyć takiego traktowania, z resztą nie tylko my ale widocznie tylko pebekole mają jaja.
24. Dodane przez Irek, w dniu - 08-05-2026 19:40 28 4
PO Partia Oszustów Dojna zmiana
25. Dodane przez Marien, w dniu - 08-05-2026 19:57 2 4
A kiedy placa ?!
26. Dodane przez st44, w dniu - 08-05-2026 20:01 15 7
Jak to było tłuste koty z PISu?
27. Dodane przez do 26, w dniu - 08-05-2026 20:57 22 4
Prawdziwie tłuste koty to dopiero teraz widać na każdym kroku - w każdej spółce skarbu państwa.
28. Dodane przez BarachłoZygmunt, w dniu - 08-05-2026 21:06 42 0
Ważne że Boguś zarobił bo synowi trzeba pomagać gdyż Piotuś weekendów nie robi :) 
Dziwnym trafem wszyscy Ci związkowcy i ich rodziny mają bardzo dobre stanowiska. Pan B(...)plus żona oraz syn (pojawiam się i znikam), pan Jan M. (S(...)) córka poprzez wieloletnią ciężką pracę oraz ogrom doświadczenia pod ziemią związana z bezpieczeństwem i higieną pracy trafiła do centrali spółki dbać o nasze bezpieczeństwo, szanowny związkowiec P(...) T. przeniósł syna do siebie do ZG Rudna, dodatkowo pracująca synowa w kadrach na S(...) :) 
Wszyscy oczywiście są wybitnymi specjalistami !
29. Dodane przez do 26., w dniu - 08-05-2026 21:50 24 3
Teraz są tłuściejsze z KO .
30. Dodane przez supernadoperator, w dniu - 08-05-2026 21:51 7 8
no widzicie gamonie- trza było siem uczyć ,a nie w szkołę rzucać kamieniami kończyć zawodówke- ty zarabiasz 9 tysiecy a oni 300 tysiecy-taka różnica miedzy plebsem a elitą...
31. Dodane przez stefek, w dniu - 08-05-2026 22:09 12 1
Mój kolega z którym mam wspólne interesy poprosił mnie żebym awansował jego pierworodnego na nadsztygara. i wiecie co? Zrobię to , bo ma na mnie haka.
32. Dodane przez do 31, w dniu - 08-05-2026 22:48 4 0
To żeś gł.... to wszyscy wiedzą i to nie jest hak
33. Dodane przez Ja, w dniu - 08-05-2026 23:18 2 4
Zarządowi możecie dmuchnąć w trąbkę.Kto chce to pracuje komu się nie podoba to zwalnia się.
34. Dodane przez Do 28, w dniu - 09-05-2026 06:25 17 0
Może obecny wiceprezes produkcji opowie jak to się stało z synem przewodniczącego Piotra T wspomnianego w komentarzu 28 , a może jeszcze lepiej jak nowy prezes KGHM powoła komisję etyki , antykorupcji w tych przypadkach a jego wyłączy z postępowania dla pełnego wyjaśnienia tych spraw.
35. Dodane przez Górnik, w dniu - 09-05-2026 06:43 9 1
A pracownicy na dole robią na 10, 11 kat. zaszeregowania..
36. Dodane przez Bay, w dniu - 09-05-2026 07:27 8 2
Robimy nie gadamy.
37. Dodane przez Górnik, w dniu - 09-05-2026 08:30 14 1
No i teraz widzicie jak pasożyty ze związków się pchają do rad nadzorczych. 
Szczególnie pan Sz. 500 tysi + swoje związkowe dochody drugie tyle. 
Związki to puste stołki, średnie porobione. 
Układają się ze wszystkimi. 
Składki wysokie na co idą? Na wycieczki i pseudo szkolenia alkoholowe. 
Sporo związkowców w swoich godzinach pracy to chodzą po sklepach, zakupy, remontują domy lub sobie poprostu piją... 
Pracy nie uświadczysz ich. Kart nie muszą odbijać. Pracodawca nie pyta gdzie są. 
Fajny sposób na życie i zarabiania bez sobot pl 500 i wyżej tysi!!!
38. Dodane przez Biznesmen, w dniu - 09-05-2026 08:35 1 9
Zal fizolom tylek sciscka,trzabylo sie uczyc a nie na wagary chodzic.
39. Dodane przez Czytelnik, w dniu - 09-05-2026 08:49 8 1
Tu jest ekipa złodziei . Za puszczanie bąków kasa leci
40. Dodane przez O, w dniu - 09-05-2026 09:09 9 0
Narzekacie a i tak idziecie w soboty i niedziele do roboty. Zamiast czas spędzać z rodziną.
41. Dodane przez do 22, w dniu - 09-05-2026 11:27 1 8
Porównując propagandy widać że jesteś obeznany z tamtym okresem i byłeś wiernym ich słuchaczem . Propaganda PiS (8lat ) , widać nie przeszkadzała Tobie , boś jej nie ujął w swym komentarzu .Najważniejsze jest jednak to że ona Ciebie ....... i o to chodzi .
42. Dodane przez do 39, w dniu - 09-05-2026 11:36 5 18
Ekipa złodziej została odsunięta od władzy w 2023 roku . Według mnie ujadanie na zarząd bo dużo zarabiają a samemu co nowy rok skamlanie o podwyżkę jest głupie .Czy obecna władza KGHM zarabia więcej niż Twoi poprzednicy z PiS ? Tego nie wiesz
43. Dodane przez do 1, w dniu - 09-05-2026 11:46 6 11
Obserwatorko smutna zapewne masz porównania z zarobkami poprzedników czyli PiS wiec pochwal się tymi wieściami skoro krytykujesz obecną władze ze smutnym wyrazem na twarzy . Płace zarządu od 2015 wzrastały tak samo jak pracownikom
44. Dodane przez z, w dniu - 09-05-2026 14:56 10 1
Jak w ogóle wiceprezesem kobinatu może zostać osoba tak skrajnie powiązana ze spółkami świadczącymi usługi kombinatowi? To są jawne konflikty interesów przecież.
45. Dodane przez Wój Głogowski, w dniu - 09-05-2026 15:31 11 3
Tusk Gomułka =sucha bułka.
reklama
46. Dodane przez Ww, w dniu - 09-05-2026 17:07 2 3
No właśnie. Czemu ci górnicy i hutnicy tak duzo zarabiaja, trzeba im tez obniżyć. Każda praca ma swoje plusy i minusy. Nie moze byc tak ze jedni lepiej zarabiają a drudzy gorzej. I niektóre zawody maja lepsze przywileje.. 
TO NIESPRAWIEDLIWE.
47. Dodane przez hsdjkf, w dniu - 09-05-2026 22:47 2 13
chyba nic nie przebije tłustych kotów z pisu.
48. Dodane przez Erudyta, w dniu - 09-05-2026 23:22 11 2
Obecne menadrżerzy w KGHM począwszy od centrali do stanowisk wysokich w poszczególnych kopalniach to jest dno zero perspektyw na przyszłość praktycznie sami emeryci i tylko z miesiąca na miesiąc aby się zgadzało plus kwartalna oczywiscie za tony!!! Ale chcę Wam powiedzieć kiedyś zobaczycie Wasz owoc upadek KGHM bo nie patrzycie na przyszłość tylko swoją kasę. Dlatego te osoby powinny obok Pomnika Wyżykowskiego w Lubinie wisieć nazwiska osób które degradują kopalnie kosztem ton ale Prezes naczelny tego nie widzi bo Techniczny też emeryt i ukrywa utopie kopalń kolesiami Dyrektorami - z przypadku!!! Pilnie ich wymienić bo jest dno dna. Polecam Panu Prezesowi zjechać na dół i zobaczyć kopalnie ale nie gdzie zawiozą tylko wskazać palcem na mapie najdalsze przodki i tam zobaczyć. Taką prace wykonują Pana pseudo menadrżerzy.
49. Dodane przez do 48, w dniu - 10-05-2026 14:07 1 6
Erudyto z pod ziemi , a czasami spod ciemnej gwiazdy ,znawco ,,menadrżerzów,, - nie opowiadaj Nam jaki Ty jesteś mądry bo po komentarzu tego nie widać .
50. Dodane przez Myk, w dniu - 10-05-2026 19:48 2 0
A jeszcze się nikt nie zapytał kiedy płacą
51. Dodane przez Stefan, w dniu - 10-05-2026 20:27 0 0
Kiedy płacą
52. Dodane przez Stary, w dniu - 10-05-2026 20:30 1 2
I niech sobie zarabiają. Pracownikom nie żałują to niech mają. Dla nas też wystarcza. Są podwyżki, są premie. Grup tyle ze już nie ma komu dawać. Dobrobyt nastał jak na zachodzie. Dziękujemy Panie Premierze
53. Dodane przez Mefisto, w dniu - 10-05-2026 21:53 5 0
Najbardziej cierpią na tym Ci, którzy te pieniądze wypracowują. Banda nierobów na stołkach.
54. Dodane przez do 49, w dniu - 11-05-2026 11:05 4 0
Twój komentarz to slogany bez pokrycia. Nie byłeś na dole, to nie zabieraj głosu w tym temacie. To, że warunki pracy na dole są skrajnie trudne jest efektem "pracy" pseudo menadżerów. Nie inwestują w budowę szybów. Poza tym nie budują zakładów do produkcji wyrobów z miedzi tylko sprzedają surowiec, lansują się sponsorując kluby sportowe nie mające nic wspólnego z naszym regionem, sobie podwyższają gaże itd ....... Zacznij myśleć i przejrzyj na oczy, a ludzi przestań wyzywać.
55. Dodane przez do 54, w dniu - 11-05-2026 14:28 2 3
Sloganami to Ty zasyr...sz forum z okazji artykułu o zarobkach w KGHM a masz związki zawodowe które powinny dbać ,walczyć o dobre warunki pracy do strajku włącznie !!!! a nie jak szpicel który szpicluje przy takich artykułach.  
Co do produkcji wyrobów z miedzi ,mało wiesz i powtarzasz za głupimi . Sponsorowanie lokalnych zespołów sportowych jak Zagłębie , Chrobry to zespoły związane z naszym regionem zagłębia miedziowego w zamian za reklamę KGHM
56. Dodane przez Henryk Kwinto, w dniu - 12-05-2026 09:17 1 0
Zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej.
57. Dodane przez do 56, w dniu - 12-05-2026 10:14 0 2
Nie będę zniżał się do Twojego poziomu wypowiedzi. Jeśli prawda jest szpiclowaniem, to też świadczy o Tobie. W jaki sposób chcesz poprawić sytuację? Milcząc, gdy pojawiają się problemy? Przeczytaj uważnie mój komentarz nr 54. Nie o produkcji miedzi napisałem w nim, lecz o wyrobach z miedzi. Nie negowałem sponsoringu lokalnych klubów, lecz te, które nie mają nic wspólnego z naszym regionem.Twoje zdanie w sprawie postawy związków, co do warunków pracy na dole uważam za słuszne. Pozdrawiam.
58. Dodane przez Bolo, w dniu - 12-05-2026 10:38 1 0
A w miejskich aplikacja Lubina to myślicie ze zarabiają mniej.Raczej trochę wiecej
59. Dodane przez Haha, w dniu - 15-05-2026 13:24 1 0
Ale wiecie że bez prezesa i rady nadzorczej KGHM funkcjonowałby tak samo ? Oni nie mają żadnego wpływu na pracę kombinatu, plany wydobycia, itp. ustala się kilka szczebli niżej, prezes może tylko popatrzeć na wykresy.
reklama
reklama
60. Dodane przez Kupię KHGHM, w dniu - 19-05-2026 12:20 0 0
Sprywatyzować ten twór i problemy się same rozwiążą.
 
Napisz komentarzzasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
 
Imię:
Komentarz: 
reklama

Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 
 

    WIADOMOŚCI
  • najnowsze
  • komentowane
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 1 rok temu
  • 5 lat temu
  • 10 lat temu
  • 15 lat temu
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
reklama
reklama
reklama