Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
Sport
Nie przegap
Nowe Galerie Foto
Ładowanie galerii zdjęć...
więcej...
27
Czerwca 2026
Sobota
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku 187 dni.
Start arrow Głogów arrow Trwa naprawa mostu. Głogów zakorkowany

Obowiązuje ruch wahadłowy

Trwa naprawa mostu. Głogów zakorkowany

09.05.2026. Radio Elka, Leszek Wspaniały

Kierowcy przejeżdżający przez Głogów muszą uzbroić się w cierpliwość. W związku z pracami naprawczymi na moście nad starym korytem Odry wprowadzono ruch wahadłowy, przez co w mieście tworzą się spore korki. Utrudnienia potrwają do niedzieli rano.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Weekendowe korki w Głogowie to dla kierowców codzienność, jednak tym razem sytuacja jest jeszcze trudniejsza. Wszystko przez prowadzone prace naprawcze
na moście nad starym korytem Odry. Jak informują drogowcy, wykonywane są naprawy dylatacji w ramach prac pogwarancyjnych realizowanych przez firmę Strabag.

Obecnie największe utrudnienia występują w rejonie ulicy Kamienna Droga oraz Bramy Brzostowskiej. Na czas robót wprowadzono ruch wahadłowy, co powoduje tworzenie się korków po obu stronach przeprawy.

Kierowcy, którzy mają możliwość wyboru innej trasy, powinni omijać to miejsce. Utrudnienia mają potrwać do godziny 7:00 w niedzielę. Do tego czasu osoby podróżujące przez Głogów muszą liczyć się z dłuższym czasem przejazdu i koniecznością stania w korkach.
 
Komentarze (54)
1. Dodane przez Czytelnik, w dniu - 09-05-2026 12:58 23 11
Wlasnie zakorkowany jakby nie mozna bylo napraw robic w nocy. Ciekawe co na to Rokaszewicz. Napewno nikt nie ponosi winy
2. Dodane przez Emeryt, w dniu - 09-05-2026 13:02 20 10
Dziadostwo i tyle jak takie naprawy mozna robic w dzien. W nocy tez mozna maja dobre oswietlenie
3. Dodane przez Anonim, w dniu - 09-05-2026 13:29 22 5
To jest remont na miarę naszych możliwości. My tym remontem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz remont, przez nas zrobiony i to nie jest nasze ostatnie słowo!
4. Dodane przez raftrzask, w dniu - 09-05-2026 13:32 40 8
Uśmiechnijcie się brygada ! Heeeeej ! Co tacy smutni jesteście ?
5. Dodane przez Daniel, w dniu - 09-05-2026 13:39 19 9
W Niemczech takie roboty są wykonywane w nocy, Polska to jednak dziwna kraina :)
6. Dodane przez Emeryt, w dniu - 09-05-2026 13:52 8 27
Polska to dziwna kraina to fakt. Inaczej burdel byl i bedzie bo firma ktora to robi zażywa SNUSY
7. Dodane przez Wer, w dniu - 09-05-2026 14:25 11 7
Weekend, ludzie jadą za miasto i cyk...remont. Ludzie odpowiedzialni za to są... Niech każdy dopisze właśnie kim są.
8. Dodane przez Ada, w dniu - 09-05-2026 14:48 7 16
Do 4: a kto ci powiedział że jesteśmy smutni? Nie kieruj się fantazją i nie zmuszaj. Poza tym szkoda życia aby być wiecznie smutnym i ponurym.
reklama
9. Dodane przez Mietek., w dniu - 09-05-2026 15:17 19 6
Ja wam władz nie wybierałem.
10. Dodane przez do 6, w dniu - 09-05-2026 15:22 16 11
Coś za dużo tych snusach bredzisz... czyżby cię jeszcze trzymał
11. Dodane przez glogowiak, w dniu - 09-05-2026 15:32 11 4
To nie jest stare koryto Odry, tylko stare koryto Baryczy nazwane Starą Odrą.
12. Dodane przez Jan, w dniu - 09-05-2026 15:38 13 3
Okres matur, ale po komentarzach widać, że czytanie ze zrozumieniem to dla wielu zadanie ponad możliwości.  
Skoro skończą o 7 rano to chyba oczywista oczywistość, że praca też będzie w nocy.  
Obiecują uwinąć się w 24 godziny.  
Jak mają to zrobić w nocy? 
Nocy polarnej jeszcze u nas nie ma.  
 
Czy bardziej pasowałoby wam, żeby robili to trzy noce po 8 godzin? 
Tylko wtedy w dzień też by nie było przejazdu bo most bylby "rozgrzebany"  
 
Jezcze zapomnieliście dodać, że na czas remontu trzeba było zamknąć przejście przy zamku, bo ten korek to przez nie
13. Dodane przez senior, w dniu - 09-05-2026 18:22 10 0
Droga DK12 nie podlega władzom miast, to należy do dyrekcji dróg i autostrad we Wrocławiu
14. Dodane przez Lool, w dniu - 09-05-2026 20:00 16 8
Tym z PO muszę powiedzieć POnownie..... Uśmiechnijcie się brygada Hey.
15. Dodane przez As, w dniu - 09-05-2026 20:14 5 3
Ludzie, pojęcia nie macie. Jakby zrobili w nocy, to w dzień byście i tak nie pojechali, bo asfalt musi przystygnac . K..., Polak sie na wszystkim zna
16. Dodane przez Głogowianin, w dniu - 09-05-2026 21:06 13 0
i bardzo dobrze. Zamknąć most do odwołania. Jeździć dookoła. Trzeba było myśleć.
17. Dodane przez tokmek, w dniu - 09-05-2026 21:07 5 6
do Ada 
Wreszcie jeszcze ktoś napisał o wiecznie smutnych minach Polaków. 
W Polsce uśmiech niemile widziany, przynajmniej w komentarzach  
na Miedziowym.
18. Dodane przez Obserwator, w dniu - 09-05-2026 22:00 13 3
Miasto całe stoi w korku, spaliny zatruwają powietrze dla wszystkich glogowian, tymczasem prezydent z posłem wręczają medale zamiast realnie zająć się tym problemem. ludzie, czy wy naprawdę nie widzicie w jaki sposób oni rządzą tym miastem?? naprawdę, ci co głosują na koalicje 23 grudnia (po-sld), powinny dzisiaj caly dzień spędzić w tym korku. ale co tam - uśmiechnijcie się brygada!
19. Dodane przez do 8, w dniu - 09-05-2026 22:21 14 4
Trzaskowski kierował się fantazją?
20. Dodane przez do 17, w dniu - 09-05-2026 22:27 20 2
Wystarczy popatrzeć na zachowanie i posłuchać "śmieszków" typu: Zembaczyński, Niesiołowski, Nitras, Lenz, Trela czy Rutnicki, żeby się zasmucić.
21. Dodane przez do 19, w dniu - 09-05-2026 23:13 2 17
Fantazja Trzaskowskiego a wyłudzenie mieszkania przez Snusa ??? dla normalnych jest korzystniejsze dla Trzaskowskiego
22. Dodane przez do 20, w dniu - 09-05-2026 23:39 2 14
,,Żeby się zasmucić ,, to i tak na ty dobrze wyszedłeś bo ja na śmieszka Mateckiego ,Macierewicza i innych zwymiotowałem
23. Dodane przez ZENEK, w dniu - 09-05-2026 23:57 8 5
Roksszewicz. Gdzie jest Roksszewicz? Ktoś widział Rokaszewicza?
24. Dodane przez 21, w dniu - 10-05-2026 07:51 19 2
Ty się dowiedz, jak to się stało, że Tusk prosto z kawalerki, przeprowadził się do pięknego domku. Mieszkanie to pikuś!
25. Dodane przez Ale cyrk., w dniu - 10-05-2026 09:20 7 0
Jak możecie patrzeć w lustro widząc człowieka dla którego każde działanie, innego obozu jest be, a każde świństwo swojego cacy, gotowi łgać, przeinaczać fakty, fantazjować. Przecież w lustrze widać oblicze zapiekłego błazna.
26. Dodane przez do 23, w dniu - 10-05-2026 12:53 0 6
A co my informacja ? Na policję zadzwoń lepiej nie dzwoń bo widać Twój stan niezrównoważony pod wpływem lub naturalny jak u ograniczonego elektoratu PiS
27. Dodane przez do 21, w dniu - 10-05-2026 13:18 11 0
1. Którzy to są ci "normalni"? 
2. W czym ta fantazja Trzaskowskiego - "dwugodzinnego prezydenta" obozu Tuska, że podpisałby wszystkie ustawy Tuska - jest korzystniejsza dla tych "normalnych"?
28. Dodane przez do 24, w dniu - 10-05-2026 13:33 0 11
,,Ty się dowiedz ,, a ja nie będę się dowiadywał bo id... tak chce . Tuskowi włos z głowy nie spadł przez 8 lat , pomimo wielu starań PiSu i to jest odpowiedż na twe zamulanie sprawy wyłudzonej kawalerki SNUSA . Pytaj PiS to samo Ci odpowiedzą .Odpowiedzą Ci - przykro nam nasz ograniczony elektoracie , ale Tusk jest czysty
29. Dodane przez Demokrata, w dniu - 10-05-2026 15:17 5 2
Jak mieszkańcy głosowali takie prezydenta mają. Nie żałuję.
30. Dodane przez do 28, w dniu - 10-05-2026 15:52 12 0
Nie będziesz się dowiadywał o bezwzględnym cwaniaku, którego wykreowano na krynicę prawdy objawionej - bo tak ci wygodnie. O tym, jak będąc zameldowanym w Gdańsku - żona w Gdyni - na polecenie "z góry" dostał mieszkanie komunalne w Sopocie, mimo że nie było takiego prawa by gdańszczanin mógł otrzymać mieszkanie komunalne w Sopocie. Jak po wyeksmitowaniu niezamożnej rodziny kolejarskiej do lokalu socjalnego, mógł wprowadzić się z rodziną do mieszkania, które mu pasowało. Jak od prezydenta miasta w krótkim czasie uzyskał pokaźna ulgę finansową, by mógł szybko wykupić to mieszkanie na własność. Nie chcesz też dowiedzieć się dlaczego przez 8 lat nie spadł mu włos z głowy - bo i po co, skoro cwaniak mógł opuścić akademik i miał już swoje mieszkanie. Cała reszta to nieistotne szczegóły. Sprawa została zamknięta. Materiały spoczywają w zapomnianym archiwum, w anonimowym rejestrze, który, jak wiele innych, prędzej czy później też się zagubi...
31. Dodane przez do 29, w dniu - 10-05-2026 15:55 5 0
Którego prezydenta masz na myśli?
32. Dodane przez do 22, w dniu - 10-05-2026 16:25 11 1
A jak się ma twoje samopoczucie, gdy patrzysz, czytasz, słuchasz takich rządowych "śmieszków, według których w ochronie zdrowia "jest już lepiej", największym sukcesem rządu jest SAFE, a "Polska jest gotowa przyjąć kolejnych amerykańskich żołnierzy"?
33. Dodane przez Do Emeryta z 6, w dniu - 10-05-2026 16:49 12 1
Noo, ale musiałeś zapewnie długo myśleć, żeby napisać w tym kontekście o snusach. A może Tobie poprostu wszystko kojarzy się z jednym, ze snusami?! Ogarnij się gościu! Jesteś żałosny!
34. Dodane przez Re28, w dniu - 10-05-2026 17:24 7 1
Czysty jak oczyszczalnia Czajka razem z Amber Gold.
35. Dodane przez masakra ***, w dniu - 10-05-2026 18:16 3 4
Jak widzę wśród piszących jest więcej specjalistów niż przy tym remoncie mostu - sami pseudo eksperci od naprawy mostów !!! Hi.... !!!! chyba piszecie to wszystko z nudów stojąc w kolejce . masakra ilu mamy w naszym kraju filozofów od pisania tzw. pouczeń mimo, ze w swoim fachu to sami partacze !!!!!. Zachowanie jak tych od totalnego pisu - totalnej opozycji pis plus 13 grudnia - I szczurów, które uciekły przed odpowiedzialnością karną za swoje czyny do Orbana a teraz do tego z usa ---Hi...hahahahaha
36. Dodane przez do 7, w dniu - 10-05-2026 19:03 1 0
Nie znam tych ludzi , bo ludzie decydujący o naprawie nie są z Głogowa ale zapewne są to ludzie odpowiedzialni za mienie jakie im przysługuje . Najmniejszy ruch na tym odcinku wychodzi w weekend i tak postanowiono jak postanowiono czyli słusznie o naprawie dylatacji pisano wcześniej i można było zaplanować wyjazd w góry
37. Dodane przez tokmek, w dniu - 10-05-2026 22:16 2 0
do Obserwator 
Za Pisu korków nie było?
38. Dodane przez Janusz, w dniu - 10-05-2026 22:47 2 0
Remont też potrzebny i trzeba sie dostosować.
39. Dodane przez do 32, w dniu - 11-05-2026 10:13 1 6
Moje samopoczucie spada jak czytam ,,G ,, Ciebie Most się naprawia lub remontuje a nie leczy !!!!! .Co ma służba zdrowia do mostu ? Z kolejkami do psychiatry nie jest żle więc skorzystaj , zasługujesz bez kolejki . SAFE zostaw zdrowym i znającym się na tym .
40. Dodane przez do 33, w dniu - 11-05-2026 10:23 1 3
Widać ze nie masz poczucia Humoru ,emeryt na zasadzie ironii trafnie określił sytuację w Polsce ,gdzie decyzje zapadają po SNUSACH . Dziwne te Skąd Twoje oburzenie , skoro te decyzje popierasz a tu już powinien działać lekarz .Fanatyzm trzeba leczyć ,chyba że twa akceptacja głupawych wet to też po SNUSACH tu bym był bardziej wyrozumiały w stosunku do Ciebie
41. Dodane przez do 32, w dniu - 11-05-2026 10:24 1 6
Moje samopoczucie spada jak czytam ,,G ,, Ciebie Most się naprawia lub remontuje a nie leczy !!!!! .Co ma służba zdrowia do mostu ? Z kolejkami do psychiatry nie jest żle więc skorzystaj , zasługujesz bez kolejki . SAFE zostaw zdrowym i znającym się na tym .
42. Dodane przez do 39/41, w dniu - 11-05-2026 13:22 7 0
Nikt cię o zdanie nie pytał.
43. Dodane przez do 41, w dniu - 11-05-2026 13:58 7 0
Tak ma się chociażby, jak "zwymiotowanie" gościa spod "22" na wymienionych tam "śmieszków".
44. Dodane przez do 42, w dniu - 11-05-2026 14:19 0 7
Pytał
45. Dodane przez do 44, w dniu - 11-05-2026 14:38 6 0
Kto, gdzie, kiedy?
reklama
46. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 11-05-2026 20:33 2 0
Dzisiaj nikt się nie lansuje ??
47. Dodane przez do 39, w dniu - 11-05-2026 20:47 6 1
1. Zdrowi i znający się na tym prawnicy stwierdzają jednoznacznie, że umowa pożyczkowa SAFE jest niezgodna zarówno z Konstytucją RP, jak i Traktatami UE (złamane art. konstytucji RP: art. 26 ust. 1, art. 89, art. 90, art. 126 ust. 2, art. 133, art. 134, art. 216 ust. 5.; zła podstawa prawna - art.122, naruszone zapisy Traktatu - art. 4 ust. 2 oraz art. 41 ust. 2 TUE). 
2.Niemiecki Bundestag ostrzega, że unijna pożyczka SAFE może być bezprawna i łamać Traktaty UE (art.122).
48. Dodane przez ?????, w dniu - 11-05-2026 21:07 0 0
I znowu, jak zwykle przy takiej okazji, głos zabierają m. in. "mondrzy inaczej" ??!!
49. Dodane przez Do 46, w dniu - 11-05-2026 22:14 1 2
Z ciebie taki wójt głogowski jak z koziej (...) trąbka.
50. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 12-05-2026 11:52 0 2
re 46 
Za to ty lansujesz się jako "wójt głogowski". 
Napiszę nawet tak: Jest mi szalenie miło, że pochlebiasz mi używając mego nickname by być zauważonym na forum. 
 
(...)
51. Dodane przez re 50., w dniu - 13-05-2026 09:34 1 0
Dlaczego się podszywasz pod wójta głogowskiego ?
52. Dodane przez abcd, w dniu - 13-05-2026 15:41 2 0
a moze tak na rowery, zdrowiej ..(...)wam w autach z foteli zwisają wszedzie samochodem..! i wam jeszcze zle!!! z buta lub na rower i pedałowac...!
53. Dodane przez Do 51, w dniu - 13-05-2026 19:45 0 1
Trzeba było podpisać się jako wójt jak we wpisie 46 hejterze.
reklama
54. Dodane przez lala, w dniu - 15-05-2026 15:28 1 1
Panowie! Żonkę pocałować !Dziewczę ukochać !Dzieci przytulić...Do roboty!
 
Napisz komentarzzasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
 
Imię:
Komentarz: 
reklama

Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 
 

    WIADOMOŚCI
  • najnowsze
  • komentowane
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 1 rok temu
  • 5 lat temu
  • 10 lat temu
  • 15 lat temu
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
reklama
reklama
reklama