Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.
Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
wykrywanie botów i nadużyć w usługach
pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
prawo żądania sprostowania danych,
prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
forma pisemna Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno
Informacje dodatkowe Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Krwawa noc w Lubinie. Padły strzały w mieszkaniu przy Jastrzębiej, na czwartym piętrze w wieżowcu. Dwóch młodych mężczyzn zginęło na miejscu, trzeci w ciężkim stanie trafił do szpitala. Okoliczności tragedii wciąż owiane są tajemnicą, a śledczy od godzin zabezpieczają miejsce zbrodni.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Dramatyczne sceny rozegrały się minionej nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Jastrzębiej w Lubinie. Według ustaleń doszło tam do strzelaniny. W wyniku zdarzenia życie straciło dwóch młodych mężczyzn.
Trzeci uczestnik tragedii został przetransportowany do szpitala.
Od wczesnych godzin porannych pod blokiem emocji wśród ludzi nie brakuje, ale informacji wciąż jest niewiele.
- Właśnie nic nie wiemy. Nic nie widziałyśmy, nic nie słyszałyśmy. Debatujemy tylko między sobą. Wiemy, że stało się coś strasznego, ale co dokładnie nie mamy pojęcia - mówiły nam mieszkanki osiedla.
Na miejscu nadal pracują policjanci oraz prokurator. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków.
Komenda Powiatowa Policji w Lubinie potwierdza jedynie, że doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Zarówno policja, jak i Prokuratura Rejonowa w Lubinie na obecnym etapie śledztwa nie ujawniają żadnych szczegółów. Do tematu powrócimy.
1. Dodane przez Max, w dniu - 13-05-2026 09:30 363 Życie podziemne Lubina jest takie jak to podziemne przejście pod ul.Edukacji Narodowej Pełne syfu
2. Dodane przez emeryt, w dniu - 13-05-2026 09:37 1726 Znowu Lubiń.
3. Dodane przez Anna, w dniu - 13-05-2026 09:40 140 to co sie działo przed północą na Kruczej policja na bombach kryminalni i karetka
4. Dodane przez leon, w dniu - 13-05-2026 09:48 341 Oh...Tak koncza ludzie mlodzi ktorum uczciwie pracowac sie nie chce i podadkow placic.Teraz pwenie polkomendy policji pilnuje trzeciego rannego w szpitalu bo moga go dobic.
5. Dodane przez Karamba, w dniu - 13-05-2026 10:05 131 Nie przebacz bracie jeśli chodzi o kasę...
6. Dodane przez Mieszkaniec, w dniu - 13-05-2026 10:26 191 Tak kończą się porachunki ....jak idzie .interes to idzie a jak bańka pęnie to źle się kończy....
7. Dodane przez mieszkanka, w dniu - 13-05-2026 10:36 729 ile ludzi tyle opinii.. ludzie jesteście żałośni. jak można pakować wszystkich do jednego wora. nie znacie sytuacji, okoliczności. płytcy jesteście
8. Dodane przez Mąż Gienia z Chobieni, w dniu - 13-05-2026 10:46 165 Praca jest upokarzająca , od razu wiadomo , że potrzebujesz pieniędzy. Natomiast rada dla policji , nie ma się co obrażać i trzeba poprosić o pomoc księdza Mateusza.
reklama
9. Dodane przez Dżo Bajden, w dniu - 13-05-2026 10:54 204 I tak nikogo nie złapią, nieudolna lubińska milicja potrafi jedynie łapać pijanych rowerzystów wracających z działki. Euphoria spalona kilka miesięcy temu i sprawców do dzisiaj nie złapali.
10. Dodane przez Huball, w dniu - 13-05-2026 11:12 132 Pewnie nie rozliczyli się z towaru i minął termin a dla gangsterów życie ludzkie nic nie znaczy i tyle ,pewnie mieli zasadę żyć 1 rok jak lew niż 50 ja żółw ,ja wolę być żółwiem........
11. Dodane przez Andzia, w dniu - 13-05-2026 11:13 15 no wiecie, ostatnio milicjanty "wytypowali: kilku handlarzy , a tera ktoś beknął
12. Dodane przez do 7, w dniu - 13-05-2026 11:19 112 podłożem konfliktu były narkotyki
13. Dodane przez podatnik, w dniu - 13-05-2026 11:24 282 Do 7 - jasne (...) W klubie filatelistów się pozabijali. Poszło o to, kto ma ładniejsze znaczki w klaserze.
14. Dodane przez Mieszkaniec, w dniu - 13-05-2026 11:29 123 Przed chwilą w radiu mówili ,że chodziło o narkotyki...także praca nie uczciwa.
15. Dodane przez DajcieSpokoj, w dniu - 13-05-2026 11:31 412 Tragedia, zginęło dwoje młodych ludzi. Współczuję rodzinom
16. Dodane przez do kom 2, w dniu - 13-05-2026 11:45 2012 Ty się kopalniany wiertaczu podszkol z ortografii. Nie "Lubiń" Tylko Lubin.
17. Dodane przez Polak, w dniu - 13-05-2026 11:47 239 W RRodzinnym mieście to już się robi jak w USA. Gangsterka na nawyższym poziomie. Strzelaniny pobicia haracze podpalenia i groźby. Całkiem bezpieczne miasto Nasz Lubin.
18. Dodane przez Robert, w dniu - 13-05-2026 11:53 262 Dlaczego w mediach nigdzie nie ma informacji o niedzielnym zdarzeniu pod skateparkiem?
19. Dodane przez Andrzej., w dniu - 13-05-2026 12:13 126 Jakiej narodowości były ofiary ?
20. Dodane przez Gornik, w dniu - 13-05-2026 12:26 104 Kiedy płacą ?
21. Dodane przez do13, w dniu - 13-05-2026 12:52 710 Z kółka różańcowego wracali.
22. Dodane przez do 16, w dniu - 13-05-2026 13:06 78 "Tylko" w zdaniu piszemy z małej litery tłuczku niedouczony.
23. Dodane przez Ciro Di Marzio, w dniu - 13-05-2026 13:09 162 Lubińska Gomorra.
24. Dodane przez do 21, w dniu - 13-05-2026 13:28 89 Wbij sobie do głowy, że spotkania kółek różańcowych w parafiach najczęściej odbywają się w następujących terminach: -Pierwsze niedziele miesiąca: Często po porannych mszach świętych, np. około godziny 11:00. -Pierwsze soboty miesiąca: Związane z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi, często w godzinach porannych, np. 7:00 lub 7:30. -Dni powszednie (np. poniedziałki/środy): Zazwyczaj w godzinach popołudniowych lub wieczornych, po Mszy św. (np. o 16:30 lub 18:00).
25. Dodane przez Wojtek., w dniu - 13-05-2026 13:31 1012 Wara od Policji
26. Dodane przez beben, w dniu - 13-05-2026 13:43 170 W lubinie nie ma pracy ale mafia ma się dobrze
27. Dodane przez Do 23., w dniu - 13-05-2026 14:51 70 Piszemy Camorra.
28. Dodane przez Pszodofy, w dniu - 13-05-2026 15:08 23 Co się stało pod Legnicą??
29. Dodane przez Batu-Chan, w dniu - 13-05-2026 16:58 80 Do 28 To ty nie wiesz? Przecież co chwilę mówią i piszą, że tam zginął Henryk Pobożny.
30. Dodane przez Do 19, w dniu - 13-05-2026 16:59 11 Jak to jakiej? Jak w Lubinie to górniczej
31. Dodane przez do 27, w dniu - 13-05-2026 19:10 32 Czyli nie oglądałeś.
32. Dodane przez Batman, w dniu - 13-05-2026 21:22 03 Gangsta Wieś Za Legnicą.
33. Dodane przez do 22, w dniu - 13-05-2026 21:30 12 Po "tylko", oraz przed "tłuczku", stawiamy przecinek. Tłuczku niedouczony.
34. Dodane przez Arek, w dniu - 14-05-2026 02:07 70 sami POligloci jak rudy "ja wam wójta nie wybierałem"
35. Dodane przez Benek, w dniu - 14-05-2026 07:16 20 Kibole?
36. Dodane przez Do35, w dniu - 14-05-2026 07:59 14 Nie to nie kibole. Stawiałbym raczej na koalicjantów, którzy skoczyli sobie do gardeł o stołki w S.S.P. Widmo przegranych wyborów coraz bliżej, a nie wszyscy się jeszcze nachapali.
37. Dodane przez Robin, w dniu - 14-05-2026 12:04 25 To miasto potrzebuje bohatera na swoją miarę. Bohatera przez duże B co by zrobił porządek w końcu w tym mieście. Co tam jakiś kRRól.
38. Dodane przez DO 37, w dniu - 14-05-2026 13:39 33 A najlepiej, jak by miał jeszcze swój rodowód z tuskowego podwórka. Śmieszny jesteś człowieku.
39. Dodane przez do 17, w dniu - 14-05-2026 13:58 01 To wyjedż i nie kwicz.
40. Dodane przez olo, w dniu - 14-05-2026 15:50 65 Pisekta zaczyna szczekać
41. Dodane przez do 33, w dniu - 14-05-2026 17:42 20 Po "tylko" we wpisie 22. nie stawiamy przecinka.
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.