Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.
Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
wykrywanie botów i nadużyć w usługach
pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
prawo żądania sprostowania danych,
prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
forma pisemna Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno
Informacje dodatkowe Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
W finale baraży o Ekstraklasę już prowadzili, ale ostatecznie muszą obejść się smakiem. Chrobry Głogów przegrał z Wieczystą Kraków 1:2 i nie wykorzystał szansy na awans. Po bardzo dobrej grze w tym meczu, jak i w całym sezonie, pomarańczowo-czarni kończą rozgrywki na czwartej pozycji.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Eksperci i społeczność piłkarska wskazali, że faworytem meczu będą Krakowianie. Zespół Chrobrego nic sobie z tego nie zrobił i jak przez cały sezon wykonywał swoją pracę, udowadniając, że nie można go z góry skazywać na porażkę.
Pierwsze minuty
przypominały taktyczne szachy. Obie drużyny realizowały swój plan - gospodarze próbowali zdominować środek pola i przejść w szybką fazę ataku, a Głogowianie stosowali pressing. W 14. minucie sektor gości wybuchł z radości, Bartlewicz z rzutu wolnego posłał piłkę wprost na głowę Mazura i ten otworzył wynik meczu. Riposta Wieczystej nadeszła w 30', gdy Arndt wyskoczył do zbicia futbolówki ze skrzydła, a ta po jego interwencji wpadła pod nogi Semedo, który instynktownie wbił ją do siatki.
Gra Chrobrego mogła się podobać. Grali z werwą i nie zamierzali oddać pola rywalom, brakowało tylko domknięcia kolejnych akcji. Wieczysta pozostawała groźna i w 56. minucie wyszła na prowadzenie. Gric zablokował pierwszy ze strzałów, ale przy dobitce ani Arndt, ani on nie mieli szans na skuteczną interwencję. Pomimo licznych prób, piłkarzom Chrobrego nie udało się już odpowiedzieć.
Wieczysta Kraków została trzecim beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027. Dla Chrobrego brak awansu nie jest żadną ujmą na honorze. Przez całe rozgrywki raczyli kibiców świetną grą i ich postawa była godnym prezentem na 80-lecie klubu.
1. Dodane przez ?????, w dniu - 31-05-2026 22:49 119 no i fajnie
2. Dodane przez Ty, w dniu - 31-05-2026 22:51 2910 Realnie patrząc Chrobry nie był przygotowany na ekstraklasę. Od ostatnich baraży o ekstraklasę prezydent miasta nie zrobił nic żeby ruszyła obiecana przed wyborami budowa trybuny. Koncepcja od 2018 roku leży w szufladzie. Brak sponsora tytularnego. Budżet jeden z niższych w 1 lidze. Itd....
3. Dodane przez Plgf, w dniu - 31-05-2026 22:52 138 Koniec mokrych snów
4. Dodane przez Wit Stwosz, w dniu - 31-05-2026 23:16 35 Szkoda ze Chrobry nie zagral tak calego meczu,jak w 2 polowie ?! teraz zeby zaczelo sie podpisywanie kontraktow na nowy sezon najlepszych graczy !..
5. Dodane przez ICE, w dniu - 31-05-2026 23:22 115 było naprawdę blisko, Panowie szacunek za walkę i 3mamy kciuki oby drużyna się nie posypała i w następnym sezonie będzie wymarzony awans! Jeszcze raz dziękuję!
6. Dodane przez Mądry, w dniu - 31-05-2026 23:25 713 Nie dla psa kiełbasa. Pozostało tylko włączyć Fifę jak chcecie pobiegać po lubińskim stadionie xd
7. Dodane przez aj, w dniu - 31-05-2026 23:27 43 Gdyby nie ten babol...
8. Dodane przez ChG, w dniu - 31-05-2026 23:31 65 Pewnie z tego powodu Lubinki się cieszą
reklama
9. Dodane przez tylko ChG i KS UL, w dniu - 31-05-2026 23:32 147 człowiek wraca z wakacji z poludnia europy, do tej smutnej polski gdzie kazdy jest zawistny, nienawidzi drugiego czlowieka i jedyne o czym marzy to porazka kogos innego, awansowali by pograli by moze sezon i tyle komu to przeszkadza, smutasowi z polski i tyle, kolejny ładny mecz Chrobrego
10. Dodane przez Borek, w dniu - 31-05-2026 23:38 50 Niestety
11. Dodane przez Jop do 2, w dniu - 31-05-2026 23:57 1313 Jakiego stadionu? Za publiczne pieniądze!? Dla garstki krzykaczy? Ja sobie nie życzę wydawania publicznych pieniędzy na budowę stadionu. Mamy wiele innych problemów w mieście na które warto wydać te pieniądze. A jeżeli już chcecie wydawać na sport to może pora wyremontować Halę W-S!? Hala powoli popada w ruinę a drużyna ręcznych odkąd pamiętam gra w ekstraklasie a nawet występuje w międzynarodowych turniejach rozgrywkach! Może warto tam przeznaczyć pieniądze i zrobić drugie Kielce albo Płock. Tu mało kto chce oglądać kopaną!
12. Dodane przez Kris, w dniu - 01-06-2026 04:37 77 Kto by jeździł do wioski za lasem na mecz
13. Dodane przez kris, w dniu - 01-06-2026 05:25 711 trzeba wybrać prezydenta,którego interesuje piłka nożna
14. Dodane przez Brawa, w dniu - 01-06-2026 05:43 23 Polska Ukraina 0:2.
15. Dodane przez opk, w dniu - 01-06-2026 07:33 83 Super , mamy spokój ze stadionem , sponsorem i jeszcze granie poza Głogowem .
16. Dodane przez Głos, w dniu - 01-06-2026 07:35 126 Dziękuję za super sezon pełen emocji no cóż Nie tym razem może za rok trzymam kciuki teraz odpocznijcie należy się Tylko ChG
17. Dodane przez do2, w dniu - 01-06-2026 08:00 55 To przez brak trybuny przegrali? Acha.
18. Dodane przez Adam, w dniu - 01-06-2026 08:20 93 Cztery lata od poprzednich baraży, a stadion nadal bez modernizacji. Szkoda że obecny prezydent miasta nie chce zrobić czegoś fajnego dla ludzi. Zwiększyć komfort oglądania meczy, dostosować stadion do bardziej cywilizowanych wymogów. Trzeba chyba poczekać do wyborów samorządowych i liczyć na to że kolejny prezydent potraktuje ten temat poważne.
19. Dodane przez Czytelnik, w dniu - 01-06-2026 08:24 78 Nie dla psa kiełbasa
20. Dodane przez fan, w dniu - 01-06-2026 08:28 103 W Zagłębie KGHM wpompował mnóstwo pieniędzy i od lat bujają się w środku tabeli. Chrobry bez sponsora, obiektów, kibiców - z czym do ludzi.
21. Dodane przez Kibic, w dniu - 01-06-2026 09:43 94 Po co remontowac hale jak na mecze recznej nikt nie przychodzi prawie.
22. Dodane przez Wit Stwosz, w dniu - 01-06-2026 09:57 31 Bartlewicz do Gks Kat zainteresowane niestety,jak trener mowil zeby zostalo 70 proc obecnego skladu !-
23. Dodane przez do 20, w dniu - 01-06-2026 10:03 52 fanie, własnie z sercem i romantyzmem, a nie z defraudowaną kasą z kghm
24. Dodane przez Zet, w dniu - 01-06-2026 11:19 107 Powyższe komentarze pokazują czym jest ten klub w Glogowie- polityczna kartą rzetargową dla garstki kiboli i żelowanych kopaczy, pisząc wprost, że powinien być prezydentem ten kto lubi piłkę nożną. Niech klub kupi prywatny właściciel i wybuduje tu nawet Camp Nou z dziesięcioma trybunami. W rękach miasta powinno zostać tylko to co służy młodzieży i rozwojowi sportu.
25. Dodane przez Fan, w dniu - 01-06-2026 12:35 02 Głogów miastem footballu.
26. Dodane przez D, w dniu - 01-06-2026 14:16 13 Do Jop do 2 a ja sobie nie życzę wydawania publicznych pieniędzy na ręczną a jak tak to dlaczego wydawane są pieniądze na jakieś festyny.
27. Dodane przez Wit Stwosz, w dniu - 01-06-2026 17:22 31 Wazne ze trener Becella do 2028 r ma kontrakt.I zna sie na systemie treningow w ChG !-
28. Dodane przez Pan Kura, w dniu - 01-06-2026 17:43 21 Dlaczego Chrobry Dzialacze nie byli zainteresowani o nowym kontrakcie dla Bartlewicza ?! ktory ponoc odchodzi do Gks .K i to za darmo !- a tyle lat gral w Chrobrym !-
29. Dodane przez Kopernik, w dniu - 01-06-2026 18:18 20 To bylo do przewidzenia ,ze gracze Chrobrego beda odchodzic z zespolu bez kontraktow nowych !
30. Dodane przez Piastów, w dniu - 01-06-2026 18:26 40 Mazur w Miedzi !- gdzie Chrobry teraz znajdzie takiego obronce bramkostrzelnego ?!..
31. Dodane przez Stokrotek, w dniu - 01-06-2026 20:13 03 O finale zadecydował stadion u nas Lubin co początku było nie realne czyli 1,a wieczysta 2 czyli wcześniej w Sosnowcu i ostatni na Wiśle .
32. Dodane przez Os .Srodmiescie, w dniu - 01-06-2026 23:39 20 Panowie Dzialacze Chrobrego.W Zniczu jest dobry gracz Trubecha,potrafi co mecz gola strzelic,prosze go pozyskac.A Znicz spadl do 2 ligi.
33. Dodane przez Halinka, w dniu - 02-06-2026 20:34 20 Jest dużo piłkarzy, którzy mogliby zasilić nasz zespół,brak skautingu i menadżerów,taka jest polityka Głogowska
reklama
34. Dodane przez Snajper, w dniu - 10-06-2026 12:48 00 To nie aż taki wstyd jak Polkowice przegrały z wioską
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.