Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
Sport
Nie przegap
Nowe Galerie Foto
Ładowanie galerii zdjęć...
więcej...
13
Czerwca 2026
Sobota
Imieniny obchodzą:
Antoni, Lucjan,
Maria Magdalena,
Tobiasz
Do końca roku 201 dni.
Start arrow Głogów arrow To efekt zmian właścicielskich

Szpital w Głogowie z nową nazwą

To efekt zmian właścicielskich

02.06.2026. Radio Elka, Leszek Wspaniały


(Fot. Archiwum)
Od kilku dni Głogowski Szpital Powiatowy funkcjonuje już pod nazwą - Szpital Głogowski Sp. z o.o. Zmiana została oficjalnie potwierdzona 27 maja, kiedy Sąd Rejonowy dla Wrocławia dokonał wpisu nowej nazwy spółki do rejestru przedsiębiorców KRS.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60

Nowa nazwa jest konsekwencją zmian właścicielskich, które zaszły w ostatnich miesiącach. - Gmina Miejska Głogów przejęła od powiatu połowę udziałów w spółce prowadzącej szpital.
Tym samym oba samorządy stały się równorzędnymi udziałowcami placówki
- mówi rzeczniczka placówki Beata Bugała.

Jak podkreślają przedstawiciele szpitala, wspólne zaangażowanie miasta i powiatu ma stworzyć lepsze warunki do dalszego rozwoju. W planach są inwestycje w infrastrukturę, skuteczniejsze pozyskiwanie specjalistów oraz budowanie nowoczesnego centrum opieki zdrowotnej odpowiadającego potrzebom mieszkańców Głogowa i całego regionu.

Wraz ze zmianą nazwy szpital przedstawia również nową misję: „Słuchamy, rozumiemy, leczymy”. To hasło ma podkreślać kierunek rozwoju placówki oraz jej koncentrację na potrzebach pacjentów.

- Jest to symboliczne otwarcie kolejnego rozdziału w historii szpitala. Rozdziału, którego najważniejszym celem pozostaje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort pacjentów - podkreślała B. Bugała.
 
Komentarze (40)
1. Dodane przez kopi, w dniu - 02-06-2026 09:25 21 10
No jest sukces..........a płatny parking jest w interesie pacjęta...
2. Dodane przez A tymczasem...., w dniu - 02-06-2026 10:14 35 14
Żona szefa MSWiA Marcina Kierwińskiego zarabia w Kolejach Mazowieckich ponad 340 tys. zł rocznie. To więcej niż prezydent Warszawy zauważa "GW"...... miłego dnia, lemingi uśmiechamy się dalej.
3. Dodane przez John, w dniu - 02-06-2026 10:16 11 9
Do kom. 1 - Pisze się pacjenta ! Przez "N".
4. Dodane przez emeryt, w dniu - 02-06-2026 11:28 14 6
A już miałem nadzieję, że szpital odjaniepawlili.
5. Dodane przez do 4, w dniu - 02-06-2026 12:42 13 0
Prędzej odczłowieczą.
6. Dodane przez do 3, w dniu - 02-06-2026 12:43 7 0
Co z tego, skoro "kopi" woli pisać przez "ę".
7. Dodane przez Glogowianka, w dniu - 02-06-2026 13:04 14 1
Czemu w szpitalu nie ma onkologa?
8. Dodane przez Rafał, w dniu - 02-06-2026 13:48 17 2
Redakcja zajmie się kolejkami do szpitala bo szpital odwoluje zabiegi juz
9. Dodane przez gtx, w dniu - 02-06-2026 13:59 21 0
Żeby zmiana nazwy oznaczała łatwiejszy dostęp do zabiegów byłoby super
10. Dodane przez qwerty, w dniu - 02-06-2026 14:47 7 14
Do 2 trzeba było się uczyć !!! A tak na marginesie to ta pani prawie 6 lat pracuje w tej firmie i zajmuje wysokie stanowisko .
11. Dodane przez Dodane do 10, w dniu - 02-06-2026 15:04 10 6
Bo tylko kierwy żona się wykształciła chory człowieku?
12. Dodane przez do 10, w dniu - 02-06-2026 15:52 11 3
Leming to leming.... dostrzeże drzazgę w czyimś oku a belki w swoim nie widzi...
13. Dodane przez do 10, w dniu - 02-06-2026 16:11 7 1
A prezydent Warszawy się nie uczył?  
A tak na marginesie, ile lat ten pan sprawuje urząd prezydenta stolicy?  
Jak się ma zakres obowiązków, odpowiedzialności prezydenta stolicy do zakresu obowiązków i odpowiedzialności dyrektorka ds. strategii i rozwoju w Kolejach Mazowieckich?
14. Dodane przez qwerty, w dniu - 02-06-2026 16:45 3 5
Żałosny jesteś nie ten poziom.
reklama
15. Dodane przez do 14, w dniu - 02-06-2026 17:56 5 1
Rzeczywiście z mchami i wodorostami mi nie po drodze...
16. Dodane przez Max, w dniu - 02-06-2026 18:54 12 4
Trzeba zadłużyć i sprywatyzować PO KO dojna zmiana, Uśmiechać się i czekać 10 lat w KOlejce np na rezonans. Piniędzy nie ma i nie będzie. Wybrali to mają
17. Dodane przez do 16, w dniu - 02-06-2026 19:51 17 2
Wybrali i cieszą się, bo PiS nie rządzi.  
Nawet zadłużenie swoich dzieci i wnuków w SAFE nie robi na nich większego wrażenia. 
Czekają tylko z utęsknieniem i żądzą zemsty na Ziobrę, Romanowskiego, Jakiego i innych pisowców w kajdankach wleczonych do więzienia.
18. Dodane przez Pacjent, w dniu - 02-06-2026 20:06 8 1
Zajmijcie się lepiej jakością pracy personelu szpitala. Żenada, o wszystko pacjent musi się prosić. Brak empatii wobec pacjentów.
19. Dodane przez krech.a., w dniu - 02-06-2026 20:17 9 4
ja wam horbatowskiego nie wybieralem
20. Dodane przez do7, w dniu - 02-06-2026 20:25 5 3
Ale jest ksiądz.
21. Dodane przez do17, w dniu - 02-06-2026 20:27 4 9
Biedny, jesteś. Pis bardzo cię skrzywił.
22. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 02-06-2026 21:10 3 12
re 17 
Na mnie za to zrobiło wielkie wrażenie to co zrobił PiS i Błaszczak. Zakup samolotów bez uzbrojenia na kredyt oprocentowany na 4,8% z odroczeniem płatności do roku 2025. Pamiętasz ile tego kredytu było? Ponad 78 miliardów.  
To kredyt finansowany również przez znienawidzony przez PiS jeden z niemieckich banków komercyjnych. To kredyt a jeszcze dodaj do tego 26 miliardów zapłacone z funduszów MON w latach 2022-2025.  
Ziobro, Romanowski, Jaki to przestępcy i powinni być w zespolonych zawleczeni do tak przez nich ulubionych aresztów wydobywczych.` 
To nie żądza zemsty a dążenie do sprawiedliwości i ukarania tego wrzoda jakim są. (...)
23. Dodane przez do 21, w dniu - 02-06-2026 21:13 10 4
Biedny to jest każdy tuskolubny wyborca skrzywiony 100-ma obietnicami na pierwsze 100 dni rządzenia antypisowskich nieudaczników.
24. Dodane przez DO 21, w dniu - 02-06-2026 21:51 11 3
BIEDNY JESTEŚ TY BO OCENIASZ CZYJŚ STATUT BANKIERZE .A KTO CIĘ SKRZYWDZI TO SIĘ OKARZE.
25. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 02-06-2026 22:31 3 7
Skrzywienie antytuskowe nie pozwala ci policzyć ile to twoje wnuki (o ile jesteś zdolny mieć dzieci a one swoje dzieci) spłacą tej błaszczakowej rozrzutności. 
Ile obietnic spełnij twój (...) rezydujący w dawnym Pałacu Namiestnikowskim.  
Ogłosił(...) Plan 21. 
(...) już 365 dni i zrealizował ile obietnic? 
Z tych obietnic powstało 7 projektów złożonych do sejmu. Żaden z tych projektów nie spełnia podstawowego wymogu jakim jest wskazanie źródła finansowania. To 30% w sferze marzeń chorego na egocentryzm (...). Gdzie realizacja?
26. Dodane przez emeryt, w dniu - 03-06-2026 11:49 3 6
do24 Masz włączony Caps Lock.
27. Dodane przez DO 24, w dniu - 03-06-2026 12:47 6 3
I CO Z TEGO
28. Dodane przez do 22, w dniu - 03-06-2026 14:50 7 1
To co zrobił Błaszczak, jeszcze większe wrażenie wywarło na "Tygrysie" i Bejdzie, gdy nadzorowali i chwalili się odbiorami sprzętu wojskowego, którego zakupy i kontrakty zainicjował poprzedni szef MON (czołgi Abrams, K2, armatohaubice K9, wyrzutnie rakietowe Chunmoo, samoloty FA-50, śmigłowce uderzeniowe Apache, myśliwce piątej generacji F-35). Choć wcześniej krytykowali sposób realizacji kontraktów, a W K-K jako lider opozycji, kontrakt na myśliwce F-35 nazywał "megalomanią" i nawoływał do rezygnacji z ich zakupu.  
Wysokość kredytów zaciągniętych w Korei i USA oraz ich oprocentowanie jest ceną za możliwość wyboru kupowanego sprzętu wojskowego oraz bezprecedensowe w skali międzynarodowej tempo dostaw uzbrojenia zamówionego przez Błaszczaka. 
A propos FA-50 zakupionych bez uzbrojenia.  
Według racji Błaszczaka, była to zaplanowana strategia przezbrojenia sił powietrznych. Maszyny te miały pełnić przede wszystkim funkcję szkolno-bojową, co miało umożliwić polskim pilotom szybkie odejście od przestarzałych samolotów postsowieckich przy jednoczesnym odciążeniu mocno eksploatowanych wielozadaniowych myśliwców F-16 i obniżeniu kosztów szkolenia (FA-50 projektowano z myślą o podobnej charakterystyce do F-16). Integracja z dodatkowym, docelowym uzbrojeniem miała następować w kolejnych fazach projektu.  
Wybacz gościu, ale tymi farmazonami, które wypisujesz o Ziobrze, Romanowskim, Jakim, w mojej ocenie plasujesz się na poziomie bezrefleksyjnej zajadłości, godnej samego żałosnego "Drwala", którego prawdopodobnie za niedługo pogoni sam pierwszy "farmazon" RP. 
To co się dzieje w "demokracji warczącej" to nie dążenie do sprawiedliwości tylko obsesyjna żądza zemsty, mająca charakter indywidualny, ale i polityczna wendeta, która dotyka całe grupy społeczne, angażując niewinnych członków rodzin.
29. Dodane przez do 25, w dniu - 03-06-2026 15:04 7 2
Protuskowa prostota nie pozwala ci odróżnić "rozrzutności" w trakcie ekspresowego zakupu najnowocześniejszego uzbrojenia od bezprawnego przekazania Unii Europejskiej kompetencji w zakresie obronności i sparaliżowania rozwoju polskiej armii poprzez wieloletnie zduszenie gigantycznym kredytem na przestarzałe technologie.
30. Dodane przez do 22,25, w dniu - 03-06-2026 15:41 9 2
O sezon na kleszcze rozPOczęty.... paszoł na drzewo pasożycie 
 
ps... 
Swoją drogą ciekawe kto ci puszcza te teksty wyrażając sie o drugim człowieku ???? "Przeciąć, wyczyścić i na śmietnik te odpady" czyżby miedziowe farma-zony w akcji , może jeszcze na etacie ???
31. Dodane przez do 30, w dniu - 03-06-2026 17:17 7 1
Gdyby ktoś podobne rzeczy napisał o ludziach ze strony KO, z pewnością nikt by tu tego nie puścił. Bo już tak tu jest.
32. Dodane przez czas, w dniu - 03-06-2026 18:14 5 5
Szkoda czasu na te wywody.Przyszłość oceni.
33. Dodane przez do 32, w dniu - 03-06-2026 19:50 4 4
Najlepiej to ani mru mru, żadnych wywodów nawet na forum i potulnie czekać na przyszłość.
34. Dodane przez Mieszkaniec, w dniu - 03-06-2026 20:43 4 1
Dziadostwo było i będzie.
35. Dodane przez do 22, w dniu - 03-06-2026 20:56 4 1
Atawistyczna wręcz nienawiść do przeciwników politycznych nie pozwala ci na trzeźwe myślenie i normalne ogarnianie rzeczywistości. Zgodnie bowiem z polskim prawem, Ziobrę, Romanowskiego i Jakiego mógłbyś nazywać przestępcami wyłącznie po prawomocnym skazaniu ich przez sąd na karę pozbawienia wolności, ograniczenia wolności lub grzywnę. Publiczne nazywanie kogoś przestępcą lub sugerowanie, że na pewno popełnił przestępstwo (przed ogłoszeniem prawomocnego wyroku), narusza domniemanie niewinności i może skutkować konsekwencjami prawnymi (np. sprawą cywilną o naruszenie dóbr osobistych lub o zniesławienie). 
Mowa "miłości" zaprezentowana w twoim wykonaniu (nazwanie ww. osób "wrzodem") to nic innego, jak forma dehumanizacji. Co prawda w polskim prawie nie ma przestępstwa zdefiniowanego wprost jako "dehumanizacja", ale takie zachowania są jednak traktowane jako znieważenie, zniesławienie lub nawoływanie do nienawiści. Grozi za nie kara od grzywny aż do 5 lat pozbawienia wolności...
36. Dodane przez edo, w dniu - 03-06-2026 21:25 2 5
Przypominam, informacja dotyczy szpitala w Głogowie. Wystarczy jedna brednia polityczna, by nienawiść w narodzie pogłębiała się. Żałośni są ci, którzy opluwają się wzajemnie. Polacy opamiętajcie się: "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje" . Tego chcecie.
37. Dodane przez do 36, w dniu - 04-06-2026 13:34 5 0
Bredni politycznych codziennie mamy nadmiar przy każdej niemal informacji. Nienawiść w narodzie też była, jest i będzie. I pogłębiana jest przynajmniej od 2005 roku, kiedy to dzisiejszy "Kierownik" po raz pierwszy przegrał wybory prezydenckie z reprezentantem przeciwnej strony politycznej. W efekcie przegranych wyborów parlamentarnych w 2015 i 2019 oraz wyborów prezydenckich w 2025 roku, poziom nienawiści, który on wprowadził do polskiej polityki jest niewyobrażalny, a ta nienawiść bierze się przede wszystkim z frustracji "Kierownika" i całego jego środowiska polityczno-społecznego - ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować wyników demokratycznych wyborów.
38. Dodane przez Do 2, w dniu - 04-06-2026 19:17 0 6
A tymczasem w dalszym ciągu robisz z siebie pisowskiego błazna. Nikt nie ukradł tyle pieniędzy i nie spowodował tylu świńskich afer i szkód dla kraju ile politycy PiS.
reklama
39. Dodane przez do 38, w dniu - 04-06-2026 21:43 4 0
Zdecydowanie lepiej jest robić z siebie błazna, niż trwać w stanie wiecznego "nieudacznika".  
1.Według peowskich bajek z mchu i paproci PiS ukradło 100 miliardów zł. Tyle tylko, że przez ponad 2,5 roku "uśmiechnięci" nie są w stanie wykazać tego, udowodnić na drodze prawdy, faktów, dokumentów i wsadzić do więzienia chociaż jednego pisowca na podstawie prawomocnego wyroku, najpierw bodnarowskiego, a teraz żurkowego sądu. Sami natomiast powodują całe serie afer, świństw i szkód dla kraju. 
2.Od początku rządów koalicji 13 grudnia priorytetowo traktowaną przez "uśmiechniętych" okazuje się afera polegająca na wyprowadzeniu ponad 100 milionów złotych z Funduszu Sprawiedliwości. W związku z nią tuskowy "Gang Olsena" ściga po świecie Ziobro, Romanowskiego, Wosia za to samo co dzisiaj sami robią - realizują programy i wypłacają pieniądze tym samym fundacjom, za które ścigają ww. polityków PiS. Do USA zamierzają występować o ekstradycję Ziobry. Romanowskiego służby specjalne od miesięcy namierzają w różnych krajach Europy. Niedawno Sąd Okręgowy w Warszawie rozjechał narrację Żurka i neoProk. Woźniaka o rzekomym "przywłaszczeniu środków" i uchylił wszystkie środki zapobiegawcze zastosowane przez Prokuraturę Krajową wobec Michała Wosia.  
3.Ostatnio Żurek przypomniał sobie również o aferze Jakiego. Oskarża on kolejnego polityka PiS o dokonanie przestępstwa polegającego na awansowaniu funkcjonariusza Służby Więziennej - rutynową decyzję kadrową, w zakresie kompetencji wiceministra nadzorującego SW. Decyzję, których setki podejmuje kadra kierownicza wszystkich ministerstw i w każdym rządzie, u Tuska też. Wnioskuje do Parlamentu Europejskiego o uchylenie immunitetu i domaga się zgody na doprowadzenie Jakiego do prokuratury w kajdankach.  
Prokuratura, żądając od Parlamentu Europejskiego uchylenia immunitetu Patrykowi Jakiemu, ośmiesza nie tylko siebie, ale także obecny rząd oraz - co chyba najważniejsze - proces rozliczania PiS z bezeceństw i defraudacji, których jego działacze dopuścili się w latach 2015-2023. To gorzej niż zbrodnia - to błąd - pisze dla Wirtualnej Polski Marek Migalski. 
4.Wicemarszałek Senatu, Magdalena Biejat, w wywiadzie dla ukraińskojęzycznego kanału TVP/Biełsat nazwała rzeź wołyńską atakami na ludność cywilną i skrytykowała decyzję prezydenta Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego Zełenskiemu. Pokazuje to priorytety Lewicy: relacje z Ukrainą ponad prawdę historyczną i godność ofiar.
40. Dodane przez wójt głogowski, w dniu - 08-06-2026 19:43 0 0
re "do do" czyli 39 
(...)  
Powoli bo powoli mielą młyny sprawiedliwości z prostych powodów. 
- nadal w prokuraturach i sądach pracują nominaci ziobrowi sabotujący naprawę wymiaru sprawiedliwości 
- lokator Pałacu Namiestnikowskiego blokuje każdą próbę naprawy tego co PiS zepsuł 
- ci co kradli, niszczyli państwo albo zwiali niczym Miękiszon albo korzystają z każdej możliwości by nie dać się deportować do Polski 
- rutynową decyzją kadrowa nazywasz utworzenie dla pupila nowego stanowiska mimo sprzeciwu szefa służby więziennej i braku kompetencji (...), dziwne 
- Jaki już dawno powinien mieć kajdanki nawet zespolone choćby za oszustwo przy pisaniu i obronie doktoratu 
- ośmieszył się Jaki gdy piał z oburzenia, że ogrody zoologiczne kupują siano z Niemiec zapominając, że w Europie tylko ta firma sprzedaję pasze dla zwierząt egzotycznych jak choćby koniczyna rosnąca tylko na Bałkanach 
- lokator Pałacu Namiestnikowskiego nie odebrał orderu Zełenskiemu a gdy odbierze, czego sam zrobić nie może, to złamie regulamin nadawania tego odznaczenia 
- preferencje lewicy tak bardzo cię bolą a już fraternizowanie się twoich idoli z faszystami niemieckimi to już są cacy bo przecież oddać Niemcom dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie czy sporą część wielkopolskiego to w interesie Polski i Polaków a do tego dąży ADf, fajnych masz przyjaciół 
 
Jeszcze do postu nr 2. 
Żona Kierwińskiego, Agnieszka Gierzyńska-Kierwińska pracuje tam od 2021 roku. Zgadnij kto wówczas szefował Kolejom Mazowieckim w 2021 roku? Czy czasami nie ulubieniec wówczas rządzących R. Stępień? 
Jak widzisz, dobrze byłoby nie konfabulować i powielać idiotyzmy PiS. 
Kto wyszedł na błazna?
 
Napisz komentarzzasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
 
Imię:
Komentarz: 
reklama

Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 
 

    WIADOMOŚCI
  • najnowsze
  • komentowane
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 1 rok temu
  • 5 lat temu
  • 10 lat temu
  • 15 lat temu
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
reklama
reklama
reklama