Dzwonek wybrzmiał po raz ostatniSą wakacje! Jest radocha! |
| 26.06.2026. Radio Elka, Iwona Mierzwiak | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 To już wakacje, jak się czujecie - pytaliśmy uczniów. - Tak, bardzo fajnie! - Bardzo dobrze. - No ja się czuję najlepiej w życiu, to jest najlepszy moment teraz - mówili uczniowie jednej z lubińskich szkół. Powiedzcie mi w takim razie, gdzie wyjeżdżacie na wakacje? - Do kuzynki. Chyba do Francji. - Do Starego Domu. - Do Włoch. - Będę w domu albo ze znajomymi gdzieś. - Ja z mamą gdzieś nad jezioro, za granicę, na wakacje, no i będę wychodziła z koleżankami. - Ja jadę z rodzicami nad morze i do babci - odpowiadała młodzież. Gdzie się wybierasz, co zamierzasz zrobić? - Przede wszystkim chciałbym spędzić czas ze znajomymi, naprawdę dużo odpocząć po tym całym roku szkolnym, ale potem gdzieś tam wyjedziemy z rodziną - przyznał jeden z uczniów. - Będę odpoczywać, żeby się przygotować po prostu na nowy rok i nie być zmęczonym. Wtedy będę mieć więcej siły, żeby znowu się uczyć i pracować - dodała jedna z uczennic. Wszystkim życzymy słonecznych dni, wielu niezapomnianych przygód i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do szkolnych ławek uczniowie wrócą we wtorek, 1 września 2026 roku, ale teraz liczy się tylko lato, odpoczynek i łapanie pięknych wspomnień.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
reklama
reklama
















667 70 70 60


