Start
Piłka nożna
Chrobry pożegnał się z kolejnymi piłkarzami
Piłka nożna
Chrobry pożegnał się z kolejnymi piłkarzami Czekamy na pierwsze transferyChrobry pożegnał się z kolejnymi piłkarzami |
| 24.06.2026. Radio Elka, Bartosz Maluśki | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Jak już informowaliśmy, wcześniej z zespołem rozstali się Myroslav Mazur, Szymon Bartlewicz, Dawid Arndt i Albert Zarówny. Chrobry poinformował o odejściu kolejnych zawodników. Szymon Lewkot dołączył do Arndta i w nowym sezonie będzie reprezentował barwy spadkowicza z Ekstraklasy, Arki Gdynia. Zakończyło się też roczne wypożyczenie z Rakowa Częstochowa Kacpra Nowakowskiego. Władze pomarańczowo-czarnych nie zdecydowały się również na przedłużenie wygasających umów z Sebastianem Boneckim, Piotrem Janczukowiczem, Przemysławem Szarkiem i Pawłem Lenarcikiem. W minionych rozgrywkach tylko Janczukowicz mógł liczyć na regularną grę. Dodatkowo z klubu odchodzą młodzi zawodnicy, którzy ostatni sezon spędzili na wypożyczeniach - Krzysztof Janiszewski i Eryk Marcinkowski. W ich przypadkach klub również nie zdecydował się na kontynuację współpracy.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
reklama
reklama
















667 70 70 60


