Wybrzmiał ostatni dzwonekByły występy, kaski i życzenia bezpiecznych wakacji |
| 26.06.2026. Radio Elka, Leszek Wspaniały | ||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Uroczystość rozpoczęła się od występów przygotowanych przez uczniów. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który został nagrodzony brawami przez rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Jednym z ważniejszych momentów było wręczenie kasków rowerowych uczniom, którzy w tym roku pomyślnie zdali egzamin na kartę rowerową. Upominki mają przypominać młodym cyklistom o konieczności dbania o własne bezpieczeństwo podczas jazdy. - Większość szkół na zakończenie roku wręcza karty rowerowe. My realizując pomysł przewodniczącego rady miasta Sławomira Majewskiego wręczamy kaski. W sumie rozdamy ich we wszystkich szkołach 400 sztuk - powiedział prezydent miasta Rafael Rokaszewicz. Podczas zakończenia roku szkolnego dyrekcja szkoły podziękowała uczniom za całoroczną pracę, nauczycielom za zaangażowanie, a rodzicom za współpracę. Nie zabrakło również życzeń spokojnych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. - Ponad 800 uczniów zakończyło rok szkolny. Życzymy im, aby cali i zdrowi wrócili do nas we wrześniu - powiedział dyrektor SP 3 Ernest Kłósek. Teraz przed uczniami ponad dwa miesiące zasłużonego wypoczynku. Do szkolnych ławek wrócą we wrześniu.
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||
reklama
reklama
reklama
















667 70 70 60


