Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

więcej...
Start arrow Piłka nożna arrow Gdyby nie ten karny...

Gdyby nie ten karny...

18.09.2009. Radio Elka, Mateusz Kowalski
thumb_0918_hanzel.jpgLubin. Dwie różne połówki meczu obejrzeli kibice na Dialog Arenie. W pierwszej nie było dopingu, bramek, ani dobrej gry. W drugiej było już tak, jak być powinno. Nie brakło emocji i bramkowych sytuacji. mecz Zagłębia z GKS-em Bełchatów zakończył się remisem 1:1.

Dyżurny reporter: 667 70 70 60

Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando bełchatowian, którzy raz po raz przedostawali się pod bramkę Ptaka. Niewiele jednak z tych akcji wychodziło. Lubinianie natomiast nie potrafili przejść z piłką na połowę rywali. Pierwszą groźną akcję mieli dopiero w 11 min. Lepiej wypadali też kibice przyjezdnych. Fani Zagłębia wywiesili transparent „Niech Machiński wam zaśpiewa” i milczeli przez całą połowę. Z biegiem czasu gra nie ulegała zmianie. Jedyną stuprocentową okazję do zdobycia gola mieli piłkarze GKS-u w 36 min., ale strzał Wróbla z 7 metrów instynktownie wybronił Ptak. Poza tym nudą wiało
z boiska. Najbardziej emocjonującym wydarzeniem pierwszej połowy była akcja ochrony, która próbowała „spacyfikować” jednego z kibiców.

Wszystko zmieniło się po przerwie. Na trybunie pojawił się nowy transparent. Wcześniejszy zastąpiony został tekstem „ZagłębieToMy.pl”. Na Dialog Arenę wrócił również doping, jaki gościł tu zawsze. Od razu zaatakowali też lubinianie, którzy stworzyli kilka groźnych akcji. W 51 min. zmienił się też wynik. Gola strzałem sprzed pola karnego zdobył Ekwueme.

W drugiej połowie doszło do nieprzyjemnego incydentu. Ochroniarze wyprowadzili poza stadion jednego z fotoreporterów. W ich ocenie, zasłaniał on banery reklamowe za bramką. Po kilku minutach wrócił jednak do wykonywania zdjęć, ale już z dala od linii ograniczającej strefę foto.

W 68 min. powinien być remis, ale Ptak fantastycznie obronił strzał z bliska w wykonaniu Rachwała. Zagłębie odpowiedziało kontrą, ale Sapela obronił strzał Costy. Później swoje szanse mieli jeszcze Costa, Micanski i Hanzel. Żaden jednak nie trafił już do siatki. W 85 min. natomiast po sporym zamieszaniu w polu karnym Zagłębia sędzia wskazał na „jedenastkę”. Prowadzący zawody Sebastian Jarzębak dopatrzył się zagrania ręka któregoś z lubińskich piłkarzy. Skutecznie rzut karny wykonał Pietrasiak i na Dialog Arenie był remis 1:1. Takim też wynikiem zakończyło się całe spotkanie.

KGHM Zagłębie: Ptak - Kapias, Łabędzki, Jasiński, Costa, Świerczewski, Bartczak M., Ekwueme (64' Jackiewicz), Pawłowski (46' Micanski), Hanzel (80' Plizga), Traore.

- Zdobyliśmy cenny punkt z trudnym rywalem. Trzy punkty w Warszawie, teraz w Lubinie punkt, mam nadzieję, że za tydzień kolejne trzy. Widać, że idziemy do przodu - podsumował pomocnik Zagłębia Mateusz Bartczak.

- Brawo dla moich chłopaków za walkę do końca. Mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy mecz wygrać. Ale z jednego punktu też się cieszymy, bo gdyby Micanski strzelił na 2:0 to pewnie byśmy się już nie podnieśli. Pozostaje żal, że nie wygraliśmy, ale piłkarsko nie mamy się czego wstydzić - powiedział trener gości Rafał Ulatowski.

- Cieszę się z tego punktu, ale gdyby Micanski wykorzystał swoją sytuację, to mielibyśmy komplet na swoim koncie. Z drugiej połowy jestem zadowolony, choć chłopcy dali z siebie wszystko przez 90 minut My dopiero zaczynamy się przygotowywać do sezonu w jego trakcie. Za 2-3 tygodnie powinno być widać efekty - podsumował trener Franciszek Smuda. (mat/lw)